AkcjaRPG
Trending

Wiedźmin 4 Demo Download Po Polsku na PC

Wiedźmin 4 Demo: Wartościowa Próba Wiedźmińskich Umiejętności

Wiedźmin 4 Demo Download to przede wszystkim zupełnie nowa i bardziej złożona historia niż miało to miejsce w poprzedniej części gry. Definitywnie historia białego wilka się kończy, jednak warto zaznaczyć, że postać Geralta nadal pojawia się w grze, tak więc historia po prostu zmienia swój ton i przechodzimy do zupełnie innego bohatera, przez co jesteśmy w stanie poznać o wiele więcej magicznych klanów, które wykorzystują jednocześnie zupełnie inne znaki podczas walki, co wydaje się bardzo rewolucyjnym podejściem pokazującym jednoznacznie, że w aspekcie używania różnego rodzaju znaków wiedź mińskich, nastąpiła poważna zmiana, którą należy zaliczyć na plus, jeśli chodzi o całą serię. 

Wiedźmin 4 Demo Download

Wiedźmin 4 Demo Download Po Polsku na PC

pobierz na pc

Nowe szkoły zmieniają perspektywę gry

Szkoła Mandgragory oraz wiele innych wiedź mińskich szkół, to przede wszystkim temat przewodni gry Wiedźmin 4 Demo Pobierz na PC to też pokazuje, jak bardzo wiedź mińskie, uniwersum się rozrosło, dając nam jednocześnie ogromną skalę, w której toczy się wspomniana historia i nie mamy tutaj do czynienia z kameralnym wątkiem głównym, lecz z czymś o wiele bardziej rozbudowanym co zahacza również o znane i lubiane postacie z uniwersum wiedź mińskiego.

Nie da się ukryć, że już na samym początku gra Wiedźmin 4 Demo Pełna Wersja zaspojerowała nam powrót Ciri I – co więcej – w pełnej wersji produktu ma być ona również grywalną postacią w samej grze, co wydaje się istotnym elementem pokazującym jednoznacznie, że sama gra pod tym względem będzie naprawdę epicka. Należy dodać, że świat przedstawiony w grze Wiedźmin 4 Demo Po Polsku ma być o wiele większy od tego z części 3 i – co więcej – ma być on również poszerzony o wiele nowych lokacji, które z pewnością wiele osób mogło poznać za sprawą powieści Sapkowskiego.

Wiedźmin 4 Demo Pobierz na PC

Książki mają większe znaczenie niż w poprzedniej części gry

Można więc powiedzieć, że jest to bardzo ciekawa perspektywa, która jednoznacznie pokazuje, że świat książek wspomnianego autora jest o wiele mocniej wykorzystywany w tej części gry, niż w wielu poprzednich co z pewnością ucieszy wielu zagorzałych fanów Wiedźmina. Jeśli chodzi o przeciwników w grze Wiedźmin 4 Demo Download to tym razem mamy do czynienia z wieloma nowymi potworami, z którymi musimy sobie poradzić podczas naszej podróży i nie da się ukryć, że otwarta formuła sandboksu jest tutaj jeszcze bardziej zauważalna, co w dużej mierze pokazuje, jak bardzo istotny jest rozległy świat, w którym toczy się akcja gry.

Gra Wiedźmin 4 Demo Za Darmo nie zapomina również o wielu różnych zadaniach pobocznych, które wnoszą do tej produkcji wiele świeżości, a każda z nich jest zamkniętą mini historią, która również może być ciekawym urozmaiceniem samego wątku fabularnego, choć tak naprawdę w prezentowanym demie widzieliśmy zaledwie fragment tego, co czeka nas w głównej historii. Dobrze zarysowane charaktery postaci dają nam wyraźnie do zrozumienia, że mamy do czynienia z nowym otwarciem jednak mimo wszystko kilka ze znanych już postaci z poprzedniej części gry odegra większą rolę w zapowiadanej produkcji, niż miało to miejsce w poprzednich częściach, co z pewnością ucieszy fanów wiedźmińskiego uniwersum.

Wiedźmin 4 Demo Pełna Wersja

Nowe i ciekawe rozdanie

Pomimo faktu, że Geralt wyraźnie udał się na emeryturę, to gra Wiedźmin 4 Demo Download mimo wszystko nie traci na swojej jakości i dynamiczności, co tylko pokazuje, że jakościowo mamy do czynienia z bardzo złożonym produktem, który pod wieloma względami daje nam początkowy zarys historii, który z pewnością z czasem będzie o wiele bardziej rozbudowany i nie da się ukryć, że fanów poprzednich gier informacja z pewnością ucieszy.

Należy dodać, że znaki w grze Wiedźmin 4 Demo Pobierz na PC nadal stanowią odpowiednie uzupełnienie do samej walki, jakby nie patrzeć pod tym względem jest to duże uzupełnienie także graficzne, gdyż wszystkie znaki posiadają rozbudowaną animację, która świetnie prezentuje się na ekranie. Pod tym względem Wiedźmin 4 Demo to z pewnością zupełnie nowa jakość, ale w końcu gra wykorzystuje do działania silnik Unreal Engine 5 i zdecydowanie to widać, patrząc jednocześnie na ilość drobnych szczegółów, które widzimy podczas wędrówki. Trzeba przyznać, że odświeżenie głównego bohatera, to ciekawy i zarazem ryzykowny zabieg ze strony samych twórców, jednak mimo wszystko okazuje się to dobrym posunięciem, które wprowadza do samego świata powiew potrzebnej nowości.

Wiedźmin 4 Demo Pobierz na PC

pobierz na pc

Jakość nowej generacji

Patrząc na samą skalę projektu, jesteśmy w stanie być pewni, że niezależnie od wszystkiego będzie to epicka i dobrze poprowadzona historia, która będzie ogromną zaletą omawianej produkcji. Tak samo wszystkie dźwięki audiowizualne stoją tutaj na bardzo wysokim poziomie. Widać więc, że już na tak wstępnym etapie prac, że za niedługo otrzymamy kolejny hit.

Wiedźmin 4 Demo Za Darmo

Jeśli chodzi o fragment opowieści, którą zobaczymy w grze Wiedźmin 4 Demo Download, jest on nastawiony głównie na to, aby pokazać wiele nowości i trzeba przyznać, że robi to wizualnie spore wrażenie, pokazuje wyraźnie, że mamy do czynienia z grą nowej generacji, która w pełnym wydaniu będzie wyglądać jeszcze lepiej, co z pewnością jest idealną rekomendacją do tego, aby po prostu sięgnąć po demo i ocenić trud pracy samych twórców. To najlepszy sposób, aby przekonać się, czy świat Wiedźmina nadal jest interesujący.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
×