Jump to content

#4 Na celowniku - olof

Patkaa
 Share

Recommended Posts

fg_na_celowniku.png

Witam bardzo serdecznie!

Jak mogliście się domyśleć po tytule, na celowniku pojawił się nasz Opiekun - @ olof!

Standardowo - wszystkie wiadomości są anonimowe i w pełni oryginalne (nie edytowane). Osoba na celowniku może zgadywać, kto co powiedział ale bezpośrednio nie dowie się kto konkretnie jakiej odpowiedzi udzielił.

Użytkownik nr 1:

-x-ray reactivation 

- skromny opiekun 

-dobre ubt

-pomocny 

Użytkownik nr 2:

Olof jest czasami ciężki do zrozumienia, czasami trochę nierozgarnięty ale cieszę się, że go poznałem i mogę z nim współpracować. Ogólnie jest to świetny chłopak, miły, spokojny, zabawny no ogólnie jakbym był dziewczyną to pewnie bym poleciał :D

Użytkownik nr 3:

Sympatyczna morda, czasem dziwny, ale pozytywny, dobrze się współpracuje  

Użytkownik nr 6:

Hmm Olof, Piotruś jest dość specyficzną osobą nasza relacja nie zaczęła się zbyt dobrze ale jest już w porzadku, jest w porzadku chłopem da się z nim pogadać i co najważniejsze pośmiać aczkolwiek czasem za bardzo trzyma się zasad 😎

Użytkownik nr 7:

Jest bardzo w porządku. Lubię z nim rozmawiać i pograć. No nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Dobry fünfel :D 

Użytkownik nr 8:

bardzo fajny człowiek polecam magda g
jak nie jest pijany jest spoko

Użytkownik nr 9:

Dobry opiekun, pracowity, spoko morda, dobre hs daje, szybko się denerwuje xD

Użytkownik nr 10:

Surowy admin, fünfel wystarczy

Użytkownik nr 11: 

olof jest: pomocny, miły, pracowity nie wiem co napisać dalej :D  

Użytkownik nr 12: 

Olof jest bardzo miłą i pomocną osobą. Pamiętam jak napisał do mnie czy nie chciałbym zostać adminem a ja nic nie ogarniałem i prawie wszystko za mnie zrobił. I jakoś się tam trzymam do dziś i mam nadzieje że jeszcze parę lat posiedzę na tej serwerowni. Fünfel.

Dziękuję za udział w zabawie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Guidelines