Skocz do zawartości

[PRZYWITANY]Hej czesc siemanko!

Polecane posty

Witam Graczy!

Zacznijmy od tego, ze mam na Imię Mati. Czym się zajmuje? Pracuje w firmie, która jest dobrze znana wielu jak nie wszystkim z was - Intel. Testuje i sprawdzam podzespoły lub coś tam programuje od podstaw. 
Uwielbiam zwiedzać świat, natomiast ostatnie dwa lata spędziłem na zwiedzaniu europejskich jak i polskich festiwali muzyki elektronicznej (mostly hardstyle), sunrise, tomorrowland, defqon, mastersofhardcore czy mayday. Dodatkowo trenuje mma oraz chodze na siłownie jak mi się chce 🤪😂. Z Csem zacząłem swoją przygodę 8lat temu, natomiast na poważnie, bo miałem taki etap 😂, grałem przez poltorej roku - ppl diamentowy, pare małych lanow czy turniejów. Byłem również moderatorem Saja. Koniec końców zostałem casualowym graczem z osiągnięciami całkiem sympatycznymi, z 10lvl faceit i 3k elo. Po swojej „pseudo karierze” zajmowałem się damskim składem CSGO oraz druzyba AtiVar oraz Wisła Płock jako menager czy osoba ogarniająca papierkologie związana z umowami kontraktami i sponsorami. Ps można znaleźć mini wywiad na cybersporcie jak wypowiadam się o sukcesie żeńskiej dywizji 😂🔥

mozna mnie spotkać na Only Mirage

Wesolego nowego roku bąbelki 

• Head Admin

Witam w naszych skromnych Progach ;) 

• Urlopowicz

Kope lat :)

A twoja ekipa z csa dalej jest czy już nie macie kontsktu? 

• Właściciel Minecraft

Witamy!!

Zapraszam również na serwer Minecraft ;)

• Urlopowicz
26 minut temu, Heri napisał:

@ Patkaa z każdym jakiś kontakt utrzymuje nawet z chłopakami z ppla czy starymi znajomymi z cska

Ze mną nie , hehe

I zapomniałem dodać ze mam cudowna dziewczyne ❤️ Szczęśliwego nowego roku 🔥

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin