Skocz do zawartości
Witaj graczu na forum ForceGame.pl

Polub nasz fanpage

Bądź na bieżąco!

Zaloguj się, aby obserwować  
GreenUp

Nie bądź sknera i Nakarm Przyjaciela!

Polecane posty

Co jakiś czas OLX prowadzi akcje pomocy najlepszym przyjaciołom człowieka. Dołączam się do tej akcji z całego serca. Poniżej link ze szczegółami (nie ma sensu kopiować coś co jest dobre :D).

Tak na prawdę można by było tutaj się rozpisywać na temat pomagania, lecz każdy powinien do tego podejść indywidualnie co o tym sądzi. Myślę, że warto czasem pomyśleć o kimś innym i pomóc temu komuś.

Szczegóły poniżej pod linkiem zapraszam serdecznie do zapoznania się.

https://www.olx.pl/lp/nakarm-psa/

Ogłoszenie na naszym FanPage: https://tiny.pl/tk67h

Zapraszam do udostępniania każdy kto udostępni na swojej tablicy i pokaże dowód (PW lub w poście poniżej) otrzyma VIP na forum na 30dni i VIP na wybranym serwerze na 14dni

Oddane !!

Pomoc i Dobroć zmienia świat na lepsze <3 

1tap.jpg.2dff948472e3a9b68aed83485d037a39.jpg

Pomysł z taką akcją na forum MEGA!!

Watro pomagać zwierzętom które są w schroniskach i szukają rodziny która ich przyjmę i się dobrze zaopiekuje.

Dla nas to dosłownie kilka kliknięć a dla nich wielka pomoc!

Sam miałem sytuacje gdy pies mi uciekł z podwórka i znalazła go jedna z pracownic schroniska. Także w ramach podziękowania wysłałem razem z rodziną po 25kg karmy dla kotów i psów.

Więc kurwa nie bądź sknera i nakarm przyjaciela <3 <3 <3 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin

stat4u