Skocz do zawartości
Witaj graczu na forum ForceGame.pl

Polub nasz fanpage

Bądź na bieżąco!

Zaloguj się, aby obserwować  
wilk9766

Pod Ostrzałem

Polecane posty

POD OSTRZAŁEM

Że względu iż @ [UP]MatkaOjca nie podał żadnej osoby postanowiłem sam wybrać następnego farciarza którego będzie można zbluzgać, 

Na celowniku @Dymny, wiecie co robić. Na odpowiedzi czekam do końca urlopu skromnego,  sumiennego i najlepszego (poza @  Kinie, no bo z nią to nie mam szans xD) redaktora w sieci (tak chodzi o mnie!). A na teraz dobranoc ;) 

Mam zaszczyt przedstawić wam odpowiedzi! 

(Osoby których odpowiedzi nie umieściłem dostali uzasadnienie przyczyny)

1.

Dymny 

- Trochę od jakiegoś czasu "przesadza" z alkoholem , moze wynika to z problemów w życiu 

- Osoba na prawde z wielkim poczuciem humoru 

- Bardzo pomocny , choć czasem potrafi "truć dupe"

2.

Czasem trudno Go zrozumieć. Żyje swoim światem. Szybko się denerwuje. Po za tym dobry pracowity gość i lojalny :)

3.

No co mogę o dymnym sądzić. Pracowita osoba, alkoholik jebany. Umie wytłumaczyć coś czego nikt inny nie umie. Potrafi też pomóc gdy jest taka potrzeba. Ogólnie wszystko co jest na forum to w 73% On to zrobił, najbardziej niedoceniona osoba na tej sieci. Co sądzę? No ideał w chuj.

4.
Dymny, Dymny, Dymny... miły i pozytywny facet, ale jest jeden szkopuł, a mianowicie czasami za cholerę nie można zrozumieć o co mu chodzi. :D
W związku z ostatnimi wydarzeniami nazwałbym go też detektywem, bo ilość adresów IP, które sprawdził przechodzi granice rozsądku. :D 
5.
Lubię go strasznie lecz przez swój alkoholizm czasem mnie wnerwia oraz mało co pamięta. robi kawał dobrej robotty na forum. więc z pewnoscią mogę powiedzieć że szanuje go za to co robi 
6.
Najbardziej niedoceniona osoba w sieci, wystarczy spojrzeć  na jego czas online. To że nie ma [email protected] mnie dziwi jak chuj. Pozytywny gość na którym można polegać mimo że jest to chlejus xD