Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Zaloguj się, aby obserwować  
ZnaQu

[Zamknięty]Rezygnacja

Polecane posty

Postanawiam zrezygnować z powodu tego, że cały czas ktoś mnie oskarża o coś.

Za plecami Grandii mówi, że niszczę serwery. Czemu mi tego nie powiedział, że mnie podejrzewa?

Dymny też naskakuje na mnie bo gram z Kamilem, Alexem, Jotpekiem i Cheesem w lola/faceita, nie mogę?

Znowu kolejne osoby chcą patrzeć mi na ręcę. Tym razem nie będę kozłem ofiarnym i żeby ktoś mi coś wmawiał, co jest nie prawdą...

@ alexMordeczko, nasza przygoda się nie kończy, a rozpoczyna :)

@ WąckiWK forever kochanie <3

I inni, który są zbanowani. Dziękuje za miło spędzone chwile na ts, ale będzie ich więcej

Widzimy się na PGA mordy

Szkoda ale postaw się na naszym miejscu. Niedawno ludzi z którymi siedzisz na ts3 niszczyły naszą sieć. A teraz my widzimy cię z nimi na kanale non stop. Więc nie dziw się podejrzeniom. Poza tym od niedawna jak cię o cos pytaliśmy odpowiadałeś ze spiną więc sorry bardzo ale nie będziemy ryzykowac 

Szkoda że nie postawiłeś się troszkę na ich miejscu i może wtedy byś zrozumiał dlaczego tak jest a nie inaczej. Po ostatnich akcjach jest to zrozumiałe.  Wszystko można jakoś wyjaśnić. Mimo to przykro ,że odchodzisz szanuję Twoją decyzję liczę, że rezygnacja nie zakłóci naszej znajomości.  Cześć!

Nie mam ostatnio czasu ale nie wybaczyłbym sobie brak komentarza. 

Broń się, broń - powinieneś jeśli masz przed czym. 

W innym razie skąd pretensje i podejrzenia.

Nie wszyscy są w temacie więc przybliżę. 

Od kiedy twój przyjaciel z którym się tak nie lubicie napisał rezygnację w której podkreślił, że nigdy nie zależało mu by działać na szkodę sieci. 

Że tak powiem wszystko zaczęło się jebać. 

Nie mów, że nie wiesz nic na ten temat bo przyłapałem cie na kłamstwie co najmniej dwa razy. Co moim zdaniem świadczy o braku lojalności. 

Więc powiem krótko. 

Wyświadczasz nam przysługę swoją rezygnacją. Podjąłeś decyzje dawno temu i nie udawaj debila, że nie wiesz o czym mówię. 

Jako technik zawsze byłeś na bieżąco i nigdy nie musiałem dlugo czekać na twoją reakcję ale to wszystko dlaczego? 

Bo jesteś leniem, uzdolnionym leniem który lubi się przechwalać.

Dobrze wiedzieć jaką drogę wybrałeś czwarty raz nie napiszesz już rezygnacji. 

To była moja skromna wypowiedź ale widzę, że każdy z was ma coś do powiedzenia, zapraszam do działu "Pożegnanie" ostrzegam nie ugryzę się w język. 

Pozdrów młodych hakerów. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.