Skocz do zawartości
Witaj graczu na forum ForceGame.pl

Polub nasz fanpage

Bądź na bieżąco!

Zaloguj się, aby obserwować  
Damian

[Odbanowany]Za co ten ban ?

Polecane posty

Napisano (edytowany)
Nick: xXBoMBeLXx
Steamid: 
STEAM_1:0:87817732
Godzina i data bana: 14.05.2019 | 16:47
Nick Admina: word
Serwer:137.74.4.73:27016
Mapa: de_mirrage
Powód bana: 
przydupasy grandiego
Screeny lub demko(wrzucamy na zippyshare.com): brak
Opis danej sytuacji: Poprostu nagle dostałem bana ...

Mozna rowniesz to odrazu dodac jako skarga na admina :D
Edytowano przez Damian

Były admin z lekkim niedorozwojem mózgowym bawi się panelem admina na serwerze, w taki sposób pokazuje swoje prawdziwe "Ja".

21 godzin temu, skawa napisał:

Czytaj koledzy KamilaBln

Juz zaczynasz swoje pokazówki ? Swoje kozaczenie ? Bo co bo koledzy wrocili do wladzy na forum chociaz na to nie zasluzyli ? Taki jestes mocny?  Gdybys mial swoj mozg to bys pogadal z Kamilem i innymi i zrozumial ze to tylko i wylacznie ich decyzja w sprawie odejscia z tej sieci. Ja porozmawialem z wieloma osobami, z osobami ktore maja mozg i wiedza ze siedzenie tu nie ma sensu i odchodza. To nie wina Kamila ze odszedl, bo zaczal sie temat obgadywania m.in. pewnie tez przez Skawe i Matkaojca, najwiekszych bohaterow ktorzy nie tak dawno, zostali wypierdoli z forum za swoje zachowanie. Juz myslalem ze tu nie wrocicie i ze dacie spokoj. Myslalem ze sobie przemyslicie co robicie zle. Ale no tak brak mozgu na to nie pozwala sorki. Ostatnio wszedles tylko na serwer odrazu zaczales kozaczycz, widocznie juz wiedziales ze osoby ktorym lizesz dupy wroca do administracji i ze se mozesz pozwalac na wszystko. Nie chce mi sie dalej rozpisywac juz na wasz temat bo mozna by bylo pisac i pisac ale nie w tym rzecz. Kto bedzie chcial wiedziec wszystko, zapraszam na TS, opowiem szczegołowo ;)                                                                                                                             Ps. GreenUp, Proszę Cię zastanów sie kogo przywrociles na te forum i jakie grono ludzi stad odejdzie. Wiecej stracisz niz zyskasz :c                                                                                 A i szkoda ze przez tych idiotow musze zrezygnowac z grania na tych do tej pory fajnych serwerach, Tyle miesiecy VIP'a Tyle godzin przegranych na Sieci. Szkoda ale nie mam zamiaru siedziec tu z nimi                       GREENUP serio pomysl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...