Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Zaloguj się, aby obserwować  
FakeTooMuch

[Zamknięty]Pytanie od Kubusia

Polecane posty

Jak to jest wybrać na zastępcę właściciela człowieka, który nazywa ludzi, którzy zbudowali najlepszy serwer na sieci od psów. I jeszcze drugie pytanie, dlaczego dostałem bana na chatboxie

Napisano (edytowany)

Warto też wspomnieć o twoich rozmowach o GreenUp. O tym jak nazywałeś go cytuję ''idiotą który nic nie potrafi zrobić"  i ty sam musisz się wszystkim zajmować. A co do degradacji to ty sam wywaliłeś Grandiego ponieważ na grupie na mess powiedział co o tobie myśli (a sam kiedyś mówiłeś że to co jest na pw zostaje na pw)  a MatkaOjca sam napisał post na forum że rezygnuje z cytuję " każdej posady na tym forum" więc to nie jest "toxic" a co do mnie to doskonale wiem co tutaj zrobiłem lecz szanowny Kamilu degrad jest za 4 ostrzeżenia ja miałem 2-3 a ty bez żadnego powodu załatwiłeś mi pozostałe ponieważ już mnie tu nie chciałeś :) 

Edytowano przez skawa

Krótko mówiąc chcecie wywołać chaos na serwerze bo boli was to że jest ktoś na wasze miejsce a myśleliście zapewne że jesteście niezastąpieni. A zdegradowani to chyba za dużo powiedziane. Toxic wobec ciebie w dodatku na ts3 ponieważ udawałeś kogoś kim nie jesteś nigdy nie będziesz. Poza tym nie będę z wami dyskutował coś się nie podoba zapraszam na ts wejdziesz przy obecności GreenUp'a i tyle 

Nie jesteśmy tutaj, żeby wywołać chaos, odgrywam się za to, że nazwałeś nas psami. A co do tego czy jesteśmy niezbędni to na pewno Ty nie jesteś w stanie nas zastąpić ;3

@FakeTooMuchBlokade dostałeś ode mnie za wyzwiska. Nie interesują mnie twoje problemy związane z samooceną. 

W każdym razie to nie miejsce na piaskownice zamykam temat, wyjaśniajcie się gdzieś indziej z innymi którzy nie chcą działać na szkodę sieci. 

Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.