Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
WIELKIE GŁOSOWANIE! Zajrzyj tutaj i ODDAJ GŁOS! Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Zaloguj się, aby obserwować  
FakeTooMuch

Rezygnacja FakeTooMuch

Polecane posty

No niestety, jak widać musiało się to tak skończyć. Wraz z odejściem Kamila, opuszczam Forcegame z dużą wiedzą, jak i super wspomnieniami.

Dlaczego odchodzę po odejściu Kamila?

Odpowiedź jest banalnie prosta, nie wyobrażam sobie współpracować na tej płaszczyźnie z kimś innym niż nasz Kamilek. Współpraca jak najbardziej owocna i mam nadzieję, że potrwa ona jeszcze dłużej. Nie uważałem go jako pewnego rodzaju szefa, tylko dobrego kumpla, więc między innymi z szacunku do niego, jak i do jego pracy postanowiłem zrezygnować.

Poczułem się też lekko obrażony, kiedy GreenUp powiedział o Kamilu, że nic nie robi, ponieważ starałem się pomagać Kamilowi, jak tylko mogłem, a przynajmniej się starałem i Kamil zawsze doceniał mój gest.

Swoją drogą to pewnego rodzaju hipokryzja @GreenUp, nie uważasz?

Powiedz co Ty zrobiłeś przez ostatnio pół roku od kiedy tutaj jestem. Z tego co pamiętam to jedyne czego dokonałeś to zatrudniłeś technika od serwerów, który nie potrafi zmienić najprostych błędów. 

Nie chciałem żegnać się w takiej atmosferze, ale nie było to niestety zależne ode mnie

Chciałbym podziękować:

@KamilBln za cały poświęcony mi czas, kiedy tego naprawdę potrzebowałem, bo kiedy jest śmiesznie, wtedy jest śmiesznie, ale jak jest poważnie to jest poważnie. Za wszystkie rozmowy, wspólne gry, karaoke i ogólnie za to, że miałem okazję Cię poznać.

@T0PuTobie Tomek chciałbym podziękować za wszystkie rozmowy i gry. Jesteś niesamowicie inteligentną osobą i jedną z najbardziej wartościowy osób na tym forum w mojej skromnej opinii. Nie zmieniaj się, bo jesteś super facet, cieszę się, że miałem okazję Cię poznać i mam nadzieję, że jednak uda nam się kiedyś spotkać.

@ Jotpek [t]Chciałbym podziękować Ci Andrzej za wszystkie rozmowy i za pomoc, którą nie raz mi ofiarowałeś totalnie bezinteresownie. Za wspólne granie w nocy no i ogólnie za to, że byłeś, jesteś i mam nadzieję, że będziesz po prostu moim kolegom

@ alexMiłosz Miłosz Miłosz, wiesz jak to bywa z tymi kobietkami. Dziękuję za wszystkie wiadomości, jak i rozmowy, które naprawdę bardzo pomogły mi w relacji z pewną dziewczyną ;3. Nie znamy się zbyt długo, ale chyba oboje przyznamy, że mega dobrze się dogadujemy i na pewno na tym nasza znajomość się nie skończy

Chciałbym podziękować wszystkim adminom z FPSa za wspólną owocną służbę.

Oczywiście nie mógłbym zapomnieć o całej ekipie emerytów, z którą widzimy się na PGA.

Odchodzę z podniesioną głową i z dużymi ambicjami na przyszłość. Jak zawsze powtarzałem coś się kończy, coś się zaczyna. Niestety moja służba na forum, jak i serwerach z dniem dzisiejszym zostaje zamknięta. Czasami trzeba zrobić krok w tył, żeby potem zrobić 2 kroki w przód.

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za wsparcie i współpracę. Trzymajcie się wszyscy, Hejkaa

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.