Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
WIELKIE GŁOSOWANIE! Zajrzyj tutaj i ODDAJ GŁOS! Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Zaloguj się, aby obserwować  
KamilBln

Rezygnacja KamilBln

Polecane posty

Na początek z góry dziękuję osobom którym będzie chciało się to przeczytać.

W ramach wstępu muszę napisać, że nigdy nie zależało mi żeby działać na szkodę serwerów na których grałem ponad rok, więc muszę dodać, że nie zależy mi na waszej rezygnacji, sami dobrze wiecie jak chcecie postąpić ;).

Zacznę od najważniejszej sprawy, dlaczego rezygnuję?
Przez osiem miesięcy starałem się dbać o serwery, adminów, graczy itd.   ( LINK)   Zresztą kto przy tym był to pewnie o tym wie, więc przejdę do rzeczy.
Gdy znaqu faworyzował znajomych, łamał regulamin, wtrącał się w sprawy serwerów choć nie był z nimi w jakikolwiek sposób powiązany dostawał ostrzeżenie albo i nie.(jest to oczywiście normalne)  Ja 3/4 dni temu dostałem informację, że jak nie zmienię swojego zachowania  to zostanę zdegradowany, o co dokładnie chodziło napiszę niżej.
 Kilka dni temu napisałem do greenup, że będę naprawiał rangi na ts3 i zmienię mu nazwę rangi a permisje dostanie większe, i od tego się zaczęło.(Od początku greenup miał mieć rangę właściciel  fg, ale jako, że była źle zrobiona to miał tymczasowego SSA Pisał, że nie podoba mu się komunikacja między nami po czym nie chciał ze mną rozmawiać, a gdy ustaliliśmy dzień spotkania w 3 osoby na ts3 to po prostu nie przyszedł.

Dowiedziałem się, że Mówi o mnie cyt. Nie odpisuje mi, nic nie robi, musiałem robić za niego(Przypomnę, że byłem na urlopie przez 2.5tyg przez operację zwierzaka i długą rehabilitację, zapalenie oskrzeli i pojawienie się astmy) Był to pierwszy urlop odkąd tutaj przyszedłem. 
Nadszedł czas spotkania przez 40 minut podawałem argumenty czemu moim zdaniem jest to jego wina, z jego strony przez 40 minut rozmowy jedyne czego się dowiedzieliśmy to że nie podoba mu się  cyt. "moje zachowanie, moja praca" czyli żadnych argumentów i szczegółów tylko puste słowa,  po 40 minutach prośby o jakikolwiek argument doczekaliśmy się tego przez który miałem zostać zdegradowany.  Mianowicie odpisałem mu kilka razy "nie mam czasu teraz wejść na serwer" według greenup to jest rzecz za która zostajesz zdegradowany więc uważajcie. Po jedynym argumencie usłyszałem, że jestem arogancki i władczy również bez argumentów. Na tym zakończyła się rozmowa.
Co sądzę o greenup? odsyłam was do (LINK)  moją wypowiedź znajdziecie pod użytkownikiem nr. 1
Podsumowując jeżeli jestem tutaj uważany za kogoś aroganckiego, osobę która nic nie robi i nie odpisuję to po co komu taki administrator?

Mam nadzieję, że zapamiętacie mnie jako pozytywną pomocną osobę do której zawsze można wejść na ts3 i pogadać, pośmiać się choć czasami trzeba być poważnym.

Na koniec dodam, że zapraszam na pc-games.pl tam cały czas zostaję na stanowisku Query

@GreenUpCiebie oznaczam po to żebyś usunął mi rangi (Zastepca wlasciciela i ubteamm) szybciej niż w 3 miesiące.
dodam, że musisz napisać regulamin od nowa ponieważ regulamin jest jedyną rzeczą jaką stąd zabieram.

Czas na podziękowania

@FakeTooMuchTobie chciałbym podziękować szczególnie za wszystkie godziny na ts3, wspólne "guess" etc.  i pamiętaj "My się jeszcze nie żegnamy kociaku" :D

@T0PuNajgorszy człowiek jakiego miałem okazję w życiu spotkać, A teraz już na poważnie. :D
Osoba która świetnie pasuje na Swoim stanowisku a może i wyższym, dzięki za to, że wiele razy pomagałeś mi pisać tematy, poprawiać moje błędy w nich, rozwiązywać skargi, naprawiać telefon czy komputer, no i oczywiście posiedzieć na ts3 czasami na poważnie a zazwyczaj śmiejąc się. Z tobą mam nadzieję również się nie żegnam.

@ CheeS-uTy tak szybko mnie się nie pozbędziesz, będziemy się znali kolejne lata, tobie życzę lepszego budowania i zdrowia.

@ Jotpek [t]Raz było lepiej raz gorzej, ale ostatecznie myślę, że dzisiaj będziemy grać w lola do 3 w nocy :D

@ LullabyNasza znajomość się dopiero zaczyna.

Nie można zapomnieć o wszystkich adminach bez których na sieć nie miałaby prawa bytu, więc dziękuje wam wszystkim za pomoc.
@ STEAM/word.exe @ alex @ Wącki @ Jagu @ BlackC4t_ @ ❤♛!Jacob!♛❤ @ MiaK
Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam.

@ ZnaQuTobie jako admin serwera, nie przystaje grać na innym serwerze na cheat'ach, teraz możesz robić co chcesz bo nie ma nikogo kto by próbował być sprawiedliwy.

Ehh, coś się kończy, coś się zaczyna. Dziękuję za rok współpracy, miłe słowa, za świetne wdrożenie do wszystkich funkcji i oferowanie pomocy przy choćby najmniejszym kłopocie. Moim zdaniem świetnie się spisywałeś. Odnośnie spraw z komputerem to jak najbardziej polecam się na przyszłość :D 
Oczywiście, że się nie żegnamy, do usłyszenia na ts'ie ;) 

Skoro wyróżniłeś mnie na samym początku to też sobie coś pozwolę napisać.

- Pewnego razu doszły do mnie informacje, że opierdalam się jako technik forum i Administrator, że nic nie dodaje na forum, ani nic z nim nie robię. Nie masz(nie miałeś) dostępu do logów ACP, ale wy nie widzicie pewnych rzeczy. Optymalizacja szablonów i stylów css, optymalizacja baz danych, sprawdzanie stabilności dedyka(htop) informowanie na bierząco GreenUp'a o tym co się dzieje z dedykiem. Nie tylko Ty, miałeś ograniczony dostęp. Odkąd wróciłem na Technika forum i wcześniej też, miałem i w sumie dalej mam ograniczony dostęp do katologów forcegame.pl / bany.forcegame.pl(etc) nie mogłem dodawać rzeczy nowych, edytować wtyczek, aplikacji w źródle, ani czyścić maszynę ze starych rzeczy. Nie mogę doprosić się także aktualizacji silnika forum, bo nie ma funduszy na styl, a jak mogliśmy się nie dawno z orientować zaczynają występować problemy ze stabilnością obecnego silnika.

- Teraz przejdźmy do cheatowania. Tak owszem cheatowałem, na mm/wingmanach/społeczniościowych bez prime. I dla funu, jak i w celach nauki jak działają cheaty, jak ja skuteczniej wykrywać, zachowania graczy. Nie ma w regulaminie zabraniania mi tego, a jak dostane VACA to dostanę. Jakoś wielu starych "adminów" dostawały "unbana", kiedy mieli VAC'a.

- Serwer OnlyMirage, nie wiem co się stało i dlaczego ostatnio serwer jest pusty(pewnie przez reinstall), ale kiedy na serwerze są 2/3 osoby i wbijam ja i ich zabijam to serwer robi się pusty. Mam grać jak "gówno" po to, aby gracze grali?

54 minuty temu, KamilBln napisał:

Przez osiem miesięcy starałem się dbać o serwery

8 miesięcy DBANIA? To dlaczego, ani razu nie wyszedłeś z inicjatywą jak @Dymny,dbałeś o adminów i graczy, ale nie o serwery. Nie byłeś też obiektywny w stosunku do innych.

To nie miałbyć atak w Twoją stronę tylko czysta ocena Twojej pracy, tak jak Ty oceniłeś moją.

Miło było z Tobą współpracować. Narazie

Oj Kamil Kamil, tak jak to pewna głupiutka osoba kiedyś powiedziała "My się jeszcze skarbie nie żegnamy". Dziękuję Ci za wdrążenie mnie w życie forum jak i serwerów. Tak naprawdę wszystko co tutaj osiągnąłem, moje posady i sukcesy zawdzięczam Tobie. Ponad rok znajomości, lecimy po drugie tyle i się nie przejmujemy. 

@ ZnaQuNie zaprzeczam tych słów co do Administratora ale jako znaqu technik zawsze mówiłem, że nie jestem w stanie powiedzieć co robisz bo tego nie widać.
Przepraszam z jaka inicjatywą jak dymny? że wpłacę pieniądze?  wytłumacz mi co masz na myśli przez dbanie o serwery? bugi zawsze zgłaszałem wielokrotnie do niczego więcej permisji nie mam.
@edit nie byłem obiektywny? Pisze to osoba która faworyzowała kqs faworyzowala donatora redaktora(nie pamietam nicku) oraz oczywiscie montka.

By ZnaQu,

Nie będę pisał kolejna posta bo po co https://forcegame.pl/topic/2444-wielkie-g%C5%82osowanie-na-serwery/?page=2&tab=comments#comment-9905 Chodzi mi o to. Też bugi zgłaszałem wielokrotnie, a jakoś nie poczuwam się, że dbam o serwer. Po prostu jako gracz i admin moim zdaniem to był mój obowiązek

Co do tego tematu, glosowałem codziennie jak i  chciałem zachęcać graczy poprzez nagrody vip i zrobienie binda na serwery dla adminów. Wybacz, że nie pomyślałem o wszystkim co można zrobić, wydaje mi się, że dbanie o graczy i adminów to w 100% dbanie również o serwer, na tym zakończę ten temat.
@edit muszę dodać,że przytoczenie Twoich "błedów" było żeby porównać moje "błędy" i Twoje kto za co miał dostać degrada.
Z mojej strony ten kawałek nie był atakiem, podziękowanie może małą zaczępką, żeby nie było nudno, rownież dziekuję za współpracę i szybkie reakcje jako technik i pomoc mi gdy do Ciebie pisałem.

Nie chce nic mówić, bo pewnie dostane bana na forum alee... sądzę że bez Kamila Forcegame upadnie... Nie jest to tylko moja opinia ale większości których znam i coś kojarzą tą sieć. Kamil jest/ był osobą do której mogłem napisać z każdą sprawą i na opowiedz nie musiałem długo czekać. @ ZnaQu Ips to nie sztuka ;/, sam potrafię edytować style, wtyczki, aplikacje itd. Optymalizacja szablonów? css'ów? Powiedz mi tylko po co? Jest, aż tak słaby dedyk który nie potrafi pociągnąć forum? Sam wasz styl w pliku .xml waży kilka MB. To jest moje 5 groszy dziękuje :) 

By ZnaQu,

A OOP, PHP The Right Way i dokumentacje ips też ? IPS to nie jest sztuka, używając samych podstaw html/css. Po co optymalizacja? A po co optymalizować?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.