Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Zaloguj się, aby obserwować  
MontusBack

Ub Montusss

Polecane posty

Nick:  Montekッ
Steamid: STEAM_0:0:452386675
Godzina i data bana:  26.04.2019 | 16:22
Nick Admina: KamilBln
Serwer: dostałem bana web-ban ale podejrzewam ze akcja była na eslu 5vs5
Mapa:  maybe cache 
Powód bana: Reklama
Screeny lub demko(wrzucamy na zippyshare.com): - 
Opis danej sytuacji: Gralem sobie od 14 na eslu  chciałem pograc po 18 chyba a tu ze mam bana wchodzę w sb "montek" perm za reklamkę pisze do szanownego pana zastępcy proszę o logi bo reklamy jakos nie pamiętam zebym dawal ;) odpowiedział mi ze mam napisac prosbe o ub a dobrze wie ze mam perma na forum wsm sam chciałem ale banowanie permamentnie bez dowodow to już przesada  :) Proszę o rozpatrzenie @GreenUp

Pozdrawiam a i proszę nie banowac za multikonto sam zastepca mowil ze mam się odwolac to to robie :)

Otwieram oraz unbanuje gracza i czekam na wyjaśnienia od @GreenUp

Regulamin forcegame.pl z tematu

Cytat 3. Taryfikator Kar ~ " Reklamowanie innych serwerów/sieci - Ban Permanentny "

ALE !!! "Edytowano 15 godzin temu przez KamilBln"

Za to Cytat 3. Taryfikator Kar z https://forcegame.pl/rules/

" Reklamowanie Cheat'ów/innych serwerów - Ban 7 dni "

Czyżby Kamil specjalnie zmienił regulamin po FAKCIE, aby gracz Montek poszedł sobie stąd? Śmierdzi mi nadużywaniem władzy ?

Data nadania bana " 26.04.2019 | 16:22 "

Data zmiany regulaminu " 26.04.2019 16:45 i  26.04.2019 22:20 "

@GreenUpczekam na Twoje wyjaśnienia

Ban jak najbardziej słuszny. Sam osobiście dałbym perma za reklamę takiej osobie ponieważ otrzymał degrada i od tego czasu same problemy na serwerze jak i na forum. Najpierw otrzymał na forum z wiadomo jakich powodów potem swoją złości, irytację (o ile tak to można nazwać) przenosił na innych graczy na serwerze jak i na forum. Jak dla mnie takie zachowanie jest kompletnie nie stosowne i nie na miejscu zwłaszcza że wcześniej miało się do takiej osoby szacunek i dobre zdanie. Ta osoba jest po prostu u nas spalona. Nie była to przypadkowa reklama, ponieważ zareklamowałeś ewidentnie forum na którym masz admina na serwerze.  Co do zmiany w regulaminie z 7 dni na perma. Owszem ale o ile pamięć mnie nie myli to zawsze banowało się na perma za reklamę innej sieci czemu taki czas a nie perm to nie mam pojęcia może błąd w przenoszniu.  Po za tym w taryfikatorze jest takie zdanie : Kara może być dłuższa niż w taryfikatorze.

Ban słuszny zostaje.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.