Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Zaloguj się, aby obserwować  
KamilBln

Pod ostrzałem Kinie

Polecane posty

Pod Ostrzałem

Witam Was w kolejnej , bardzo wyczekiwanej  części naszej zabawy! Dzisiaj pod moim celownikiem znalazła się @ Kinie , która do dnia dzisiejszego pełniła funkcję redaktora.
Czekałem kilka tygodni na odpowiedni moment żeby dodać ten temat ponieważ pewna osoba się wygadała, że jest plan zrobienia pod ostrzałem. Jak widać dzisiaj jest na to idealny dzień więc zapraszam do czytania ;).

Zapytałem się kilku osób co sądzą na Jej temat.

Oto są odpowiedzi, które otrzymałem:

Użytkownik numer 1

jest wporządku dziewczyna czasami się dziwnie zachowuje ale w sposób żartobliwy  nie znam jej zbyt dobrze ale złego słowa nie mogę o niej powiedzieć swoja pracę wykonuje dobrze nie ma zarzutów :P

Użytkownik numer 2
Sądzę, że to osoba dobra w tym co robi, jej prace naprawdę się dobrze czyta. :) 

Użytkownik numer 3
Miła sympatyczna kobita z która można posiedzieć i pośmiać się na ts'ie, na Jej prace trzeba było trochę poczekać ale zawsze czytałem  je z przyjemnością.

Użytkownik numer 4

Kinga, Kinia, Kini, Kinie, w każdym razie podrabiana Hiszpanka :D Całkiem sympatyczna osóbka, tylko to Jej "r" odrobinę uprzykrza życie. :P Ja za dużo na Jej temat powiedzieć nie mogę, bo nie miałem z Nią na tyle styczności, ale myślę, że po zapowiedzianym Uniejowie stan ten ulegnie zmianie ;)

Użytkownik numer 5
BARDZO miła, słodka i sympatyczna osoba, z którą można godzinami gadać na ts

Użytkownik numer 6

Kinia jest jedną z bardziej wyróżniających się osób na sieci i forum Forcegame.

Poświęca sporo czasu na swoją pracę jako redaktorka forum, które czyta się z zaciekawieniem i często z uśmiechem na twarzy.

Dla nowych graczy, osób na sieci jest miłą, pozytywną, pomocną i empatyczną osobą, ale ten kto odbył rozmowę z Kinia na ts wie, że jest najbardziej toxyczną osobą xD

Także ten, Rafonix przy niej to aniołek ;)

Użytkownik numer 7
Oj Kiniol Kiniol, na wstępie oczywiście chce powiedzieć, że jest najlepszą osobą jaką poznałem . Jeżeli chodzi o dział redaktorki to obija się niesamowicie, ale ja coś poradzę. Ostatnio trochę się kłócimy, więc mam nadzieję, że w końcu się dogadamy głuptasie. Oczywiście czekam na rękę nad morzem. Na koniec chciałem tylko dodać, że trochę Cię lubię no.

Użytkownik numer 8
Miła sympatyczna trochę pokręcona kobitka :) w pozytywnym znaczeniu. Dość sumienna. Ładnie pisze nic dodać nic ująć.

Użytkownik numer 9
Ma na wszystko wyjebane ! Nie lubię jej a tak serio to najlepsza redaktorka jedynie z tym quizem się ociaga :D
 a tak to spoko mila osoba tylko nie dla mnie XD ale i tak ją kocham jak siostrę :D

Użytkownik numer 10

Nie rozmawiałem z nią jakoś nigdy długo, więc mało mam do powiedzenia.

Swoją pracę wykonuję dobrze, choć długo trzeba na coś czekać

Zapraszam na następne "Pod ostrzałem".

UWAŻAJ, BO NASTĘPNY MOŻESZ BYĆ TY.

KamilBln

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.