SZYBKA REKRUTACJA NA ADMINA NA MM+ESL!! OTWARTA Czytaj dalej...
SZYBKA REKRUTACJA NA ADMINA NA ONLY MIRAGE!! OTWARTA Czytaj dalej...
Czy chcesz aby serwer OnlyMirage był ONLY PRIME? [ZAGŁOSUJ TUTAJ] Czy chcesz aby serwer OnlyMirage był ONLY PRIME?
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

Polecane posty

Nick Administratora : Znaqu_MIRA

Data : 24/03/19 Godzina:13;07

Mapa De_Mirage

Opis sytuacji : No więc skarga administratora serwera jest z powodu takiego,iż nie wiem na jakiej podstawie admin poprzez zmutowanie mnie utrudnił mi kontakt z innymi członkami drużyny. Uważam,iż słowa:"zamknij się" nie są przyczyną do wydawania wyroku,że jestem toxic. Jeśli to kogoś uraziło wystarczyło powiedzieć a nie od buta mutować.Uważam,że jedyny punkt z regulaminu jaki mogłem naruszyć to: "Celowa prowokacja graczy, administratorów",co skutkuje ostrzeżeniem,którego nie otrzymałem.Sądzę,że w sytuacji przedstawionej w dowodzie wyżej wymieniony admin sam naruszył regulamin>"Grożenie banem  - Ban od 30 minut do 1 dnia." Proszę o pozytywne rozpatrzenie i utemperowanie takowego administratora.

Dowodyhttps://plays.tv/video/5c9776de64e53ca144

Pozdro z fartem

Dzisiaj to nie był pierwszy raz, kiedy kogoś wyzywałeś, czy użyłeś zwrotu "zamknij się"

Naruszyłeś punkt w regulaminie " Na serwerze wymagamy kultury! (Nie obowiązuje na Patus.pro) " Nie jest to kulturalne mówiąc tak o sobie do kogoś "Zamknij się".

Dlaczego nie dałeś całego nagrania, od początku mapy ? Tylko oczywiście sam fragment, gdzie dostałeś już muta.

Na serwerze był jeszcze @ Mateo17R, który słyszał całą sytuacje.

Może przesadziłem trochę z czasem jako 1 mute, bo powinno być 30 minut.

Po 2. Tytuł "Skarga dla zasady"

Dostałeś mute na 1h, czy to jest naprawdę potrzebne robić skargę ? Czy dla zasady chcesz się przyczepić o coś, bo tak trzeba.

Po 3. Nie groziłem Ci banem

Nigdy nikomu nie grożę banem, więc coś chyba wymyślasz, aby mi bardziej dopiec ?

Napisano (edytowany)
47 minut temu, ZnaQu napisał:

Dzisiaj to nie był pierwszy raz, kiedy kogoś wyzywałeś, czy użyłeś zwrotu "zamknij się"

Naruszyłeś punkt w regulaminie " Na serwerze wymagamy kultury! (Nie obowiązuje na Patus.pro) " Nie jest to kulturalne mówiąc tak o sobie do kogoś "Zamknij się".

Dlaczego nie dałeś całego nagrania, od początku mapy ? Tylko oczywiście sam fragment, gdzie dostałeś już muta.

Na serwerze był jeszcze @ Mateo17R, który słyszał całą sytuacje.

Może przesadziłem trochę z czasem jako 1 mute, bo powinno być 30 minut.

Po 2. Tytuł "Skarga dla zasady"

Dostałeś mute na 1h, czy to jest naprawdę potrzebne robić skargę ? Czy dla zasady chcesz się przyczepić o coś, bo tak trzeba.

Po 3. Nie groziłem Ci banem

Nigdy nikomu nie grożę banem, więc coś chyba wymyślasz, aby mi bardziej dopiec ?

Ciekawe skąd ty to możesz wiedzieć.Nie wyzywam się z nikim tak o bo mi się nie chce gadać z "debilami".

Nagranie od początku mojego wejścia mogę ci udostępnić jeśli chcesz to oglądać.

Apropo tytułu: tak czepiam się dla zasady,bo nie trawię ludzi,którzy się wywyższają nad innych.

Jeśli traktujesz zwrot "Jeszcze chcesz czy nie" jako nie grożenie banem to w porządku.Ja to traktuje jako groźba,jeśli słyszę takie coś od osoby która ma władzę na serwerze.

Edytowano przez forperfect

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.