SZYBKA REKRUTACJA NA ADMINA NA MM+ESL!! OTWARTA Czytaj dalej...
SZYBKA REKRUTACJA NA ADMINA NA ONLY MIRAGE!! OTWARTA Czytaj dalej...
Czy chcesz aby serwer OnlyMirage był ONLY PRIME? [ZAGŁOSUJ TUTAJ] Czy chcesz aby serwer OnlyMirage był ONLY PRIME?
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
✪ⓂⓄⓃⓉⒺⓀ✪

Pożegnanie z grą na serwerach forcegame :D

Polecane posty

Siemka jak już wiece dostałem degrada ze stanowiska Admina Esl każdy powód zna chyba :D

Ale wyjaśniając "pożegnanie" Kończę grę na Eslu możecie mnie zobaczyć najcześćiej na ts/forum i rzadko ale na serwerze only mirage :)

Dla mnie serwer na którym admin podpierdala admina jest chuja warty a po tekście admina który mi napisał "i tak nic z tego nie będę mieć ze dostałeś degrada" najbardziej to potwierdza :D nie wiem mogę dostać ostrzeżenie na forum ale chce Przedstawić cała prawdę tym co nie wiedzą co i jak :) I nie dziw się mordo że ludzie niektórzy nie chcą z tobą rozmawiać bo jesteś zwyczajnym konfidentem ;d i nie jesteś jakimś najlepszym "adminem" bo tez masz dużo za plecami. W ciągu 2 tyg chyba za mocno "się poczułeś" jak ktoś już powiedział :) Straty Admina nie żałuję Żałuję tylko tego że tyle siedziałem na tym serwerze pomagałem graczom i nowym adminom a w podziękowaniu dostałem coś takiego :D

Jak nie miałeś admina na ts było tylko "dajcie mi tak w podaniu" Dla mnie jesteś nikim jedynie jesteś fałszywy.Może wyprzesz się tego co napisałem ale kto zna sytuacje wie jak było :D Więcej pisać nie będę bo jeszcze bana dostane :D

Dziękuje wszystkim za wsparcie :D@ Wącki @ MiaK  @FakeTooMuch  @ Kinie  @❤ⓈⒾⓌⓎ❤  @ MeJson

I jak cos nie mam nic do kamila zrobił to co trzeba :D

Dziękuje 3majcie się :)

Widzimy się na ts :D

Focusik, jak mogłeeeś :( No ale zgodzę się, niektórzy niestety bardzo szybko są w stanie się poczuć, co jest aż śmieszne (nie tylko w tej sytuacji :>). Trzymaj sie braciszku, hah! Widzimy się na ts małpoo <3 

Hejka Wojtuś. Pamiętaj, że u nas na ts jesteś zawsze mile widziany. A jeszcze w ramach wyjaśnienia, Word możesz do nas przychodzić (na kanał) tylko, jeżeli będziesz coś potrzebował w innych okolicznościach nie chce Cię widzieć. Pozdrawiam i trzymaj się bracie.

Yoł Focus trzym się szkoda ze odchodzisz z esla. Co do tego użytkownika wydaje mi się ze poczuł się jakby był adminem przez co najmniej 2 mies no ale cóż niektórzy ludzie tacy sa. Tak czy inaczej widzimy się na ts siema ziom. 

Nazywanie kogoś "konfidentem" bo wykonał swoją pracę jest co najmniej nie na miejscu. Byłeś adminem, miałem do Ciebie zaufanie, kilka razy pytałeś o podanie na opiekuna, po czym okazało się, że od ponad miesiąca siedzicie sobie z graczem na ts3 i dajecie info. Zdarzało się, że gracz 15 lat bez mutacji nie był przez Ciebie mutowany,kickowany za afk a nawet robiłeś mu miejsce wyrzucając ludzi z powodem "slot".  Zapytałem @ Higncunt Czy dawaj info ts3, przyznał się, że raz czy dwa się zdarzyło, wchodząc do Ciebie usłyszałem, że info nie dawałeś po usłyszeniu, że musimy się pożegnać powiedziałeś "wyjebane w tego admina" @ Wącki Chciał Cię "obronić" zaproponował mi spotkanie adminów ESL, wszyscy weszli powiedzieli co myślą, a ty miałeś nas w dupie i się nawet nie odezwałeś. A co do bycia konfidentem sam po degradzie "podpierdalales" innych adminów.

@KamilBlnkazdy z adminow jak siedzielismy razem dawał info jak zostawał ostatni przeciwnik a co do tego mutowania mówiłem nikt z adminow go nie mutowal może ktoś raz - dwa ale nie każdy co do mnie nie mutowalem tylko jego bo innych tez nie bo dla mnie kto nie przeszkadzał / nie darl ryja to bez sensu żeby dawać muta kilka razy dawalem ostrzezenie na mikro itd i nie podpierdalalem :) tylko dla mnie bez sensu ukarales mnie okey pow ze mi nie zależy i nie chce ciągnąć tematu to pow co myślę a na pw ci napisałem ze jak ukarales mnie i miaka to ukaraj tez Worda :) napisałem ci ze przenosi bez potrzeby swoich kolegów i się respi wiec praktycznie robił to samo co ja :) podpierdalanie a "sprawiedliwosc" to dwie różne rzeczy ale jak wolisz 

Word dostał ostrzeżenie w ten sam dzień, co do grawitacji nie jestem w stanie tego sprawdzić. Różnica jest taka, że word przyszedł z tym do mnie jako pierwszy przeprosił i SAM powiedział, że zasługuje na ostrzeżenie, a Ty kłamałeś mi na ts, że nic takiego nie miało miejsca powiedziałeś wyjebane w admina. Word mówił, że nie chce żebyś dostał degrada a ostrzeżenie ale zebrało się kilka czynników które moim zdaniem to wykluczają. Word przyszedł i powiedział o infots3 pierwszy, Miak się przyznał highcunt tak samo, byłeś jedynym adminem który postanowił kłamać, a co sprawiedliwości mi nie mów łamiąc regulamin. + "podpierdolileś" nie tylko word'a a wszystkich adminów więc wydaje mi się, że w stosunku do nich zachowałeś się "fałszywie" a nie "sprawiedliwie"

Nie przyszedłem pierwszy bo nie jestem taki zeby kolegow na tym samym stanowisku kablowac ;d i gdzie ci "podpierdolilem" innych adminow skoro juz tak piszesz ? napisalem tylko ze kazdy admin tak robil (info ts) a wczesniej kazdy admin sie przyznal wiec?  xd a o wordzie tylko napisalem ze przenosi itd :) nic na innych adminow nie pisalem Jak juz piszesz ze podjebalem innych adminow to wyltumacz niby jak skoro wczesniej sie sami przyznali do podpowiadania :) a tlumaczenie ze word powiedzial tylko raz info to bezsensu :) i nie napisalem "wyjebane w admina" powiedzialem ze nie chce mi sie juz o tym gadac wszystko masz na steam. 

Jeżeli dla Ciebie przestrzeganie regulaminu to kablowanie to wydaje mi się, że nie mamy o czym pisać. I tak chodzi mi o sytuację w której napisałeś "wszyscy admini dawali info ts3" ja Ci nie powiedziałem, że się przyznali.

Przestrzeganie regulaminu gdzie sam go nie przestrzega ? Po za tym nie wiem pytasz osob gdzie na ts sa  2 razy w tygodniu ile razy word dawal info troche bez sensu bo tez moge zebrac "kolegow" i powiedziec ze wiecej razy to sie powtórzyło na moje info sa tylko "swiadkowie" tez moge powiedziec ze robilem to 3 razy a na pewno nie od miesiaca :) a nie odbijam od tego ze nie dawalem bo dawalem ale na pewno nie tyle razy ze od miesiaca w dzien w dzien a mutowanie juz chyba ci wytlumaczylem jedynie ten "slot" jest tutaj chyba jedynym dowodem :) a co do kickowania afk jak ktos mi pisal ze idzie na chwile z/w nie kickowalem nie tyczylo to sie tylko jego :) zreszta teraz jest afk kick :) i nie wiem polowe tego co napisales to nawet tak nie mowilem nie pamietam sytuacji zebym powiedzial "wyjebane w tego admina" i zebym podpierdolil "adminow" i masz racje nie mamy juz o czym pisac :D 

@✪ⓂⓄⓃⓉⒺⓀ✪ yyy ja nie zbierałem żadnych kolegów pod to żeby kryli mi dupę nie będę się tak uniżał za tylko jakąś rangę powiedziałem o info na ts3.pl ponieważ, wykorzystywałeś ją przeciwko adminom których, nie było w tym czasie na team speaku trochę słabe z twojej strony bo miałeś starszne zaufanie u tych osób a zachowałeś się słabo ale no cóż a i jeszcze jedno powiedziałem ci na ts3 kiedy prawie wszyscy zaczęli mnie atakować że, jeżeli nie było takiej sytuacji jaką wymieniłem to chcę degrada ty zobaczyłeś że, już masz słaba sytuacje więc postanowiłeś się dalej nie pogrążać i nic nie odpowiadałeś tyle z mojej strony ;p

Teraz do wszystkich mam nadzieje że, wybaczycie mi to że, wasz byłem jedyny sprawiedliwy i powiedziałem co się odwala na ts3 możecie być źli że, ✪ⓂⓄⓃⓉⒺⓀ✪ nie ma już admina że, to przeze mnie ale nie było wyjścia wyżej wytłumaczyłem to bardziej  liczę na to że, atmosfera pomiędzy nami się poprawi.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.