Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
WIELKIE GŁOSOWANIE! Zajrzyj tutaj i ODDAJ GŁOS! Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
GreenUp

Błędy na serwerach.

Polecane posty

Witajcie,

Jak zapewne wiecie mamy ostatnio dość spore problemy z serwerami dlatego tworzę temat aby każdy kto z nimi związany mógł napisać co jest nie tak itd. Pomoże to w przekazywaniu informacji technikowi.

Żeby to było w miarę ułożone to prosiłbym według poniższego wzoru. Najlepiej to żeby każdy admin na którym serwerze ma admina pisał pod swoim serwerem wykaz błędów.   Im dokładniej opiszecie tym łatwiej będzie mi to przekazać technikowi.

Serwer:

Opis Problemu/błędu:

Jak powinno działać?:

Pamiętajcie, że istnieje takie coś jak edytuj temat :)

Serwer: 5vs5 esl

Problem/błędy: !zeton !zestawy

Jak powinno działać?: Niektore zetony zestawy sa zablokowane bo np trzeba miec top1 mam top1 i mialem na wczesniejszych edycjach i nie mam odblokowanego 

Serwer:mirage

Opis Problemu/błędu:hm jak zaczyna się nowa połówka (pistoletowka np przy wyniku 9:6) i miales zakupione granaty i ich nie zuzyles w ostatniej rundzie to zostają ci one w pistolach :)

Jak powinno działać?: powinno usuwać granaty z poprzedniej rundy full na pistoletowce

Serwer: mysle za prawie kazdy 

Opis Problemu/błędu:hm ct moze przemieszczac pake upuszczoną przez terro kilkając "E" 

Jak powinno działać?: blokada przenoszenia paki przez ct 

Serwer:  Mirage

Opis Problemu/błędu: No block się zacina i blokuje graczy w sobie

Jak powinno działać?: Przez te 8 sekund, przenikanie powinno cały czas działać

Serwer: Mirage

Opis Problemu/błędu: Po zmianie połowy, niektórzy gracze mają dalej bronie w 1 rundzie pistoletowej

Jak powinno działać?: No zgadnij, tylko pistolety

Opis Problemu/błędu: Jeżeli gracz ma ustawione p2000 w ekwipunku, a ustawi skina na USP-s, to zamiast mieć p2000, dostaje USP-s

Jak powinno działać?: Daję graczowi taką broń jaką ma w ekwipunku

Serwer:Esl5vs5

Opis Problemu/błędu:tabela wyświetla się czasami się na pierwszej połowie meczu czasami w dogrywkach występuje ten problem od mniej więcej 2 miesięcy.

Jak powinno działać?:tabela nie powinna być wyświetlana, ponieważ większość graczy musi wpisywać w konsoli retry żeby tabela znikła czekamy na naprawienie błędu 

Serwer: Only Mirage

opis: Brak pluinu "ostatni z serwera wyszedł"

Jak powinno działać; ukazuje na czacie steam id ostatniego gracza ktory opuścił serwer

Serwer:  only Mirage

opis: Vip pozostawia na respie smoke i granaty (dubluje granaty)

Jak powinno działać: brak granatów za free na starcie rundy pozostawionych przez vipa na spawn

Serwer:  5vs5 ESL

opis: Vip pozostawia na respie smoke i granaty (dubluje granaty)

Jak powinno działać: brak granatów za free na starcie rundy pozostawionych przez vipa na spawnie. 
@ Wąckisry za copy ale nie chciało mi się pisać tego samego :P

Serwer: 5vs5 ESL

Opis Problemu/błędu: darmowy vip powinien zostać usunięty ponieważ, na darmowym vipie można ustawić rzeczy które, ma płatna wersja więc mam na myśli to że, osoby które kupują vipa mogą się z tym źle poczuć liczę na rozpatrzenie 

Jak powinno działać?:powinien zostać usunięty wystarczy że, takiego vipa można uzyskać na forum na 3 dni 

8 minut temu, STEAM/word.exe napisał:
Serwer: 5vs5 ESL

Opis Problemu/błędu: darmowy vip powinien zostać usunięty ponieważ, na darmowym vipie można ustawić rzeczy które, ma płatna wersja więc mam na myśli to że, osoby które kupują vipa mogą się z tym źle poczuć liczę na rozpatrzenie 

Jak powinno działać?:powinien zostać usunięty wystarczy że, takiego vipa można uzyskać na forum na 3 dni 

Ale ty wiesz ze jak ktos ustawi to to i tak o 10 gdzie sie konczy darmowy vip sie usuwa to ? wiec bezsensu o 23 watpie zeby multum graczy gralo i mialy problem z tym bo nic tak bardzo to nie zmienia ;d 

Opis Problemu/błędu: Możliwość kupowania hełmu na pistoletówkach

Jak powinno działać?: Brak możliwości kupowania hełmu na pistoletówkach

Opis Problemu/błędu: Może to nie błąd, ale nie ma pełnego "!admin"

Jak powinno działać?: Pełny "!admin" tak jak to było przed reinstallem

Opis Problemu/błędu: Za dużo notyfikacji(wiadomości na ekranie), wiadomo, że to serwer ffa, ale notyfikacje potrafią zasłonić pół ekranu

Jak powinno działać?: Rzadziej wyświetlane notyfikacje

Opis Problemu/błędu: Notyfikacja z góry "BYE BITCH | ZnaQu zachęcamy do kupienia vipa" czy jakoś tak

Jak powinno działać?: Dlaczego mi się wyświetla ta notyfikacja, skoro ja już mam zakupionego vipa, skierowałbym to bardziej do graczy, który tego vipa nie mają

Serwer: 5vs5 MM FPS+ 
Opis Problemu/błędu: Błąd jest prawdopodobnie związany z pluginem odnośnie afk menager'a, mianowicie w sytuacji 1vs1, gdy jeden z graczy jest AFK i zostanie przeniesiony na specta, to runda w danym momencie się nie kończy, a trzeba czekać do końca jest standardowego czasu.
Jak powinno działać?: Po przeniesieniu nieaktywnego gracza na specta runda powinna się momentalnie skończyć.

Opis Problemu/błędu: Prawdopodobnie jest to wina ostatniej aktualizacji cs'a, ale nie mam pewności, więc wyjaśnię - gracze za pomocą odpowiedniej kombinacji klawisz mogą wyrzucać bronie na większą odległość niż do tej pory, a dodatkowo zawodnicy drużyny antyterrorystów mają możliwość "przesuwania" bomby po mapie.
Jak powinno działać?:  Brak możliwości przemieszczania bomby po mapie przez zawodników drużyny antyterrorystów oraz powrót do wcześniejszej odległości na jaką można wyrzucać broń (ale dalej mi się wydaje, że nie jest to wina serwera, a twórców gry).

11 godzin temu, T0Pu napisał:

Opis Problemu/błędu: Prawdopodobnie jest to wina ostatniej aktualizacji cs'a, ale nie mam pewności, więc wyjaśnię - gracze za pomocą odpowiedniej kombinacji klawisz mogą wyrzucać bronie na większą odległość niż do tej pory, a dodatkowo zawodnicy drużyny antyterrorystów mają możliwość "przesuwania" bomby po mapie.
Jak powinno działać?:  Brak możliwości przemieszczania bomby po mapie przez zawodników drużyny antyterrorystów oraz powrót do wcześniejszej odległości na jaką można wyrzucać broń (ale dalej mi się wydaje, że nie jest to wina serwera, a twórców gry).

Tak jest to wina aktualizacji csgo, na mirage też tak jest

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.