Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Zaloguj się, aby obserwować  
Kinie

Pod Ostrzałem GreenUp

Polecane posty

Pod Ostrzałem

Witam Was w kolejnej, bardzo wyczekiwanej części naszej zabawy! Dzisiaj pod moim celownikiem znalazł się @GreenUp, który pełni rolę właściciela sieci. W tym wydaniu postanowiłam dodać cenzurę do wypowiedzi graczy.

Zapytałam się kilku osób co sądzą na Jego temat.

Oto są odpowiedzi, które otrzymałam:

Użytkownik numer 1

Po proszeniu 2 tygodnie doczekasz się żeby coś zepsuł, a nie naprawił. Rzeczy które normalnej osobie zajmują 10 minut greenup'owi potrafią zająć kilka tygodni, miesiąc czasem 3 miesiące jak usunięcie rang adminom którzy już nimi nie są. Nie potrafi NIC naprawić najmniejsze bugi jak usunięcie kevlar'a z pistoletówki/dodanie permisji/zbanowanie gracza/dodanie vipa. Pobiera darmowe pluginy z internetu które psują zamiast naprawić błąd na serwerze. Wszystkie serwery wyłączają się od kilku tygodni w szczególności onlymirage, na szybką naprawę nie mamy co liczyć. Podsumowując z biegiem czasu mam o nim coraz gorsze zdanie, teraz widzę, że się po prostu na właściciela nie nadaje. Często olewa graczy, adminów, prośby, informacje o bugach.

Użytkownik numer 2

GreenUp jest osobą.. hmm.. specyficzną. Potrafi pomóc, ale najczęściej ignoruje wszelkie błędy i problemy graczy oraz osób zajmujących się forum.  Z tego co słyszę, to często potrafi wku*wić. Green, zrób sobie przerwę, dobrze Ci to zrobi, uwierz.

Użytkownik numer 3

Greenup to nieudacznik, nie zasługuje na miano właściciela, je*ie od niego szczochem i ch*j mu do japy kamil jest 2 razy lepszy, ten kretyn nie umie nic zrobić dobrze !

Użytkownik numer 4

Jest osobą kulturalną, miłą, spokojną, opanowaną i wyrozumiały. To tyle z jego pozytywnych cech, przejdźmy teraz do pracy jaką wkłada w sieć oraz serwery.

Jednym słowem, opier*ala się po całości. Na forum jest pracowity, ale na serwerach leń i obibok.

Rozumiem, że jest kilka serwerów i chwilę czasu potrzeba na ogarnięcie każdego z osobna, ale czekać na naprawienie jednej rzeczy miesiąc czasu ?!?!?!

Green powinien wziąć urlop na kilka dni, odpoczął by i wrócił z innym podejściem do sieci i serwerów. Bo na moje oko to stracił zapał który był na początku...

Użytkownik numer 5

Człowiek totalnie niekompetentny, nie potrawi nic naprawić, wszystko załatwia i robi za niego Kamil. Gość nie wie co robić, jego wypowiedzi wyglądają następująco "ok, nom, aha". Mam nadzieje, że gość zrobi przerwę i weźmie się w końcu za siebie.

Użytkownik numer 6

• za mało sie poświęcasz dla forum i serwerów 

• większość spraw masz w dupie i odpowiadasz na nie po miesiącu 

Użytkownik numer 7

Pomocny w wielu sytuacjach ale jednak zdarza mu się być leniwym i wiele rzeczy robić na odpie*dol

Użytkownik numer 8

Grenna nie znam jakoś osobiście ale tyle co z nim gadałem to jest  spoko,uprzejmy,pomocny a do pracy się przykłada i wszystko co może to robi by coś ulepszyć na serwerach :)

Użytkownik numer 9

No nie jest zbyt fajny, moim zdaniem powinien więcej interesować się eslem.

Użytkownik numer 10

Ma wyj*bane na wszystko. Właściciel jakich mało, robi problemy z naprawianiem niektórych błędów, do dziś nie są naprawione.

Użytkownik numer 11

Greenup jest osobą zaangażowaną, z deka leniwą, ale bardzo dobrze się z nim współpracuje

Użytkownik numer 12

Co by tu napisać żeby nie podpaść :D Dba o swoją ekipę, wysłuchuje naszych zażaleń, jest otwarty na nowe propozycje odnośnie serwerów, naprawdę nie mam co do niego żadnego "ale".  Mam nadzieję, że jego podejście do nas się nie zmieni oraz liczę na dalszą i owocną współpracę.

Zapraszam na następne "Pod ostrzałem".

UWAŻAJ, BO NASTĘPNY MOŻESZ BYĆ TY.

Kinia;d

Przykro, że tak myślicie. No ale w sumie się nie dziwię tym. Serwery raz działają raz nie co chwila jakieś błędy lagi,crashe itp, itd. 
Też bym na Waszym miejscu czuł się "oburzonym". Nie chcę się tłumaczyć ale myślę, że lepiej teraz przedstawić sytuacje niż później.
Od pewnego czasu dłuższego nawet bardzo u mnie w życiu się wiele zmieniło mam mniej czasu i to o wiele. Żyję w ciągłej rutynie przez 7 dni w tyg. praca-studia i tak cały czas. Wiem nie którzy mogą powiedzieć "ja też tak mam albo inni i jakoś mają czas na wszystko". No tak tylko do tego dochodzi życie prywatne o którym nie chciałbym za bardzo pisać. Mam mniej wolnego czasu żeby ogarnąć sprawy serwerów więc człowiek chciał się ratować po najniższej linii oporu czyli wykorzystywał najprostsze i najszybsze rozwiązania ale jak widać na dobre one nie wyszły.
 Też chcę zaznaczyć co mówiłem wiele razy, że nie jestem technikiem serwerów jedynie co to jakieś drobnostki jestem w stanie zrobić nic więcej. O technika trudno w dzisiejszych czasach bynajmniej nie znalazłem kogoś kto by chciał ogarniać ten temat. Dlatego też przez jakiś czas musimy sobie jakoś sami radzić chyba, że ktoś się zgłosi jako technik to zapraszam.
Dodatkowo zarzucacie mi że nie interesuję się forum i olewam wiadomości itd. Staram się robić co mogę i na ile jestem w stanie. Staram się odpowiadać na każdą wiadomość czasem tylko odczytam na szybkiego ale odpisze owszem czasem mogę o tym zapomnieć to naturalne. Gdybym się nie interesował o olewał temat to bym w ogóle nie odpisywał i nie pokazywał bym się codziennie na forum jak i steam.
Forum jest po to aby zrzeszało ludzi do wspólnego działania, integrowania ze sobą ludzi, a w złych momentach pomagało sobie nawzajem. Dlatego jeśli jeszcze wykazujecie zainteresowanie serwerami i chcecie jakoś pomóc to zapraszam. Rozglądam się za odpowiednią osobą co by mogła ogarnąć sprawy techniczne jak ktoś coś wie i zna kogoś to niech da znać. Przepraszam za błędy pisałem na szybko.

By ZnaQu,

Szanuję Dasz radę Green, na nas możesz liczyć ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.