Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Zaloguj się, aby obserwować  
✪ⓂⓄⓃⓉⒺⓀ✪

Dziękuje za współpracę :)

Polecane posty

Tak jak w temacie z dniem dzisiejszym żegnam się z gra na sieci forcegame myślałem ze skończy się na urlopie ale niestety. Muszę przemyśleć pewną ważną rzecz i chce to zrobić na spokojnie. Każdy chyba wie jak jest w życiu czasami trzeba cos odpuścić aby podjąć decyzje na której ci zależy ja stwierdzilem ze na jakiś czas opuszcze stanowisko admina csgo jak i ub team. Pewnie wrócę bo jest do czego kiedy ? Tego nie wiem ale będę zagladac na forum  wiec można zawsze pogadac :) na pewno przez ten czas nieobecnosci będę tęsknić za ludźmi i gra na sieci i Milo wspominać :) Mam nadzieje ze byłem dobrym adminem :D jak nie no to staralem się jak tylko mogłem :D szczegolnie chciałbym podziękować

@KamilBlnosobie której zależy na adminach jak na własnych dzieciach xD zawsze znajdzie czas na pomoc :) zawsze odpisze zawsze pogada i opierdoli jak będzie trzeba :D po prostu wlasciwa osoba na swoim stanowisku wykonuje obowiązki idealnie jak nikt inny 

@GreenUpza tworzenie serwerów za rozmowy na ts po prostu za wszystko co starasz się robić :)

@ Wąckialkoholiku <3 dzięki za rozmowy na ts wspólne gry 5na5 mm i na serwerkach :D było naprawdę super i fajnie było cie poznać jako Marcina / Macieja zawsze mi się pierdoli XD a nie jako Armina wackiego na Mirage który niby jest kulturalny miły i noł toxic a na TS się odpala XD 

@ MiaK

@ HigncuntHign

dzięki za rozmowy na ts mam nadzieje ze będziecie pełnić prace admina na eslu jak najlepiej umiecie :)

@FakeTooMuchdzieki za wszystkie gierki chociaz było ich trochę malo ! Musimy kiedyś to poprawić :D i więcej pogadac :D

@ Kinia;d tobie nie dziękuje bo nie było cie długo i zostawilas nas ! A tak serio musimy kiedyś zagrać ta obiecana gierke :D no i więcej rozmów na ts żebyś była dla mnie milsza chamie ogólnie żebyś się nie denerwowala i nie bila nikogo ! Pamiętam do dziś jak się odpalilas na ts wszyscy się bali haha :D

@ bronek

Toksyczny kolego :D dzięki za rozmowy na ts za te śmieszne i te bardziej poważne :D

@ HOL!DAYS-MAKER

Mam nadzieje ze jak wrócę bedziesz czesciej na ts z nami gadal i grał 3maj się Mordo :)

@ sad7dzięki na poczatku za rozmowy na ts wspólne gierki na serwerze i za mila atmosferę :)

@T0Pumam nadzieje ze cie bardziej poznam kiedyś :D bo wydajesz się spoko Mordo :D

@Dymnypowodzenia w dalszej pracy moderatora jak i w życiu :D

Jeśli o kimś zapomnialem to przepraszam wszyscy jesteście dla mnie bliscy jednych poznałem bardziej drugich mniej ale każda osobę polubilem.

Dziękuje za wspólne chwile do zobaczenie na forum i do kiedyś na serwerach ! :D

Dziękuję, że byłeś z Nami i czerpałeś z tego radość. Powodzenia w życiu prywatnym i obyś jak najszybciej do Nas wrócił ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.