DARMOWA REPUTACJA! Ktoś rozdaje reputacje! Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
Kinie

Wyjaśnienia Pod Ostrzałem

Polecane posty

POD OSTRZAŁEM

O co chodzi?

Pod ostrzałem to zabawa polegająca na anonimowych wypowiedziach użytkowników forum o danej osobie z sieci. Ma ona na celu pokazanie owemu graczowi ,,pod murem", jaką opinię na temat swojej osoby wykreował/wykreowała wśród społeczeństwa ForceGame.

Jak to się będzie odbywać?

POD TYM POSTEM  możesz nominować osobę, która jako pierwsza ma stanąć przy ścianie prawdy.  Oczywiście, jeśli jesteś odważnym typem człowieka - nominuj siebie i zobacz co myślą o Tobie inni!

Pod każdym postem z ostrzałami można podawać nicki tych, o których chcecie się wypowiedzieć, bądź usłyszeć opinie na ich lub na swój temat. Redaktor wybiera z komentarzy osobę, która stanie na celowniku.  Następnie obędzie się losowanie kilku użytkowników z forum, TS oraz z serwerów CS ForceGame, którzy muszą odpowiedzieć na najważniejsze pytanie.

Co sądzisz o..

ZAKAZANO:

• Wyśmiewania, obrażania, nękania, poniżania oraz używania wulgarnego słownictwa.

POZWALA SIĘ:

• Krytykować, lecz z zachowaniem moralności i kultury.

Redaktor ma prawo nie umieścić opinii wyrażonej o danej osobie, jeżeli uzna, że przekracza ona wszelkie normy kultury.

Jeśli nie chcesz brać udziału w "pod ostrzałem", ponieważ nie chcesz usłyszeć zdania innych na swój temat, napisz odpowiedz na ten temat  "Nie chcę brać udziału".

MA TO UNIKNĄĆ NIECHCIANYCH SPRZECZEK MIĘDZY UŻYTKOWNIKAMI.

UWAŻAJ, BO NASTĘPNY MOŻESZ BYĆ TY.

redakcja ForceGame.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.