Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

``Baranek Shaun

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Post ratio

  0.18
 • Wpisy

  2
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Steam

  Windows

Wszystko napisane przez ``Baranek Shaun

 1. Baranek Wita !

  Witam, jestem Dominik czytaj Baranek zostaję na dłużej więc mam nadzieję że się dogadamy na ts zawsze !
 2. [b]Imię:[/b] Dominik [b]Wiek:[/b] 19 za miesiąc 20 [b]Czy posiadasz u Nas admina?:[/b] Nie ale mam nadzieję że zostanę. [b]Kilka słów o sobie:[/b]Cześć jestem Dominik mieszkam w Krakowie można mówić do mnie Baran nie obrażę się wiadome że po nicku lubię poklikać w cs'a 1.6/GO czasami fortnite wjedzie. [b]Staż na sieci:[/b]Niestety od dzisiaj ale kolega mnie zaprosił namówił więc zostaje :D [b]Doświadczenie:[/b]Byłem w UB Team oraz posiadałem [email protected] niestety było to około 3/4 lata temu i to w dodatku na cs 1.6 ale szybko się uczę więc myślę że i na GO dam radę. [b]Czas dzienny poświęcony na forum:[/b] Poświęcić jestem w stanie około 5h zależy od dnia i sytuacji raz mniej raz więcej oczywiście wchodzę nie na 5h na raz stawiam na mobilność lepiej być kilka razy dziennie po 30min lub 1 godzinę niż na raz 5h ponieważ gracze o różnym porach dodają ss'y/demka również jak ktoś zgłosi na GG lub steam że coś się dzieje jak będę tylko wstanie to wejdę i sprawdzę. [b]Dlaczego akurat ty:[/b]Może dopiero tu startuje ale zmienny nie jestem chcę zostać na sieci i pomóc ją rozwinąć. Mam czas który mogę poświęcić na przebywanie na forum oraz serwerach by pomóc graczom. Umiem się dogadać z ludźmi wiadomo że nie z każdym tak samo bo się trafiają trudne charaktery ale damy radę. Nie mam może doświadczenia w rozpisywaniu demek i ss'ów na CS:GO ale odróżnię czita od czyściocha tak zwanego, a jak nie będę miał pewności zawsze mogę poprosić kogoś aby też sprawdził i potwierdził moje zdanie. Szybko się uczę więc myślę że dam radę na tym stanowisku i jak najszybciej będę się w tym doskonalił i odnosił sukcesy w tej dziedzinie.
 3. A mi się podoba bo skorzystam nigdy nie miałem admina na CS:GO więc będzie w co zajrzeć jak nie będę czegoś wiedział.
 4. Sto lat dla Dymnego

  A ja nie będę się bawił w rymowanie tylko szczere słowa. Zdrowia, zdrowia jeszcze raz zdrowia bo jest najważniejsze i żeby się dobrze żyło stary pryku szykuj sobie trumnę z tego stolika już dziadek <3
 5. Imię:Dominik Wiek:19 za miesiąc już 20 Czy posiadasz u Nas admina?:Niestety nie ale mam nadzieję że zostanę. Kilka słów o sobie:Cześć,jestem z Krakowa na imię mam Dominik jak widać u góry można mówić na mnie Baran oczywiście od nicku co tu się dużo rozpisywać lubię pograć w cs'a GO/1.6 Staż na sieci:Na sieci w zasadzie od dzisiaj ponieważ kolega mnie namówił żebym przyszedł na sieć więc zostaję. Doświadczenie:Kiedyś byłem w UB team nawet miałem [email protected] mogę się pochwalić niestety sieć upadła też niestety to było około 3/4 lata temu więc wypadało by sobie przypomnieć parę rzeczy. Czas dzienny poświęcony na forum:około 5h dziennie wiadomo raz mniej raz więcej zależy od dnia i sytuacji i też nie na raz to 5h tylko systematycznie parę razy dziennie żeby ogarnąć sprawę wiadomo że to lepsze rozwiązania bo można o każdej porze sprawdzić ss'y lub demko. Gracze o różnym porach wrzucają Dlaczego akurat ty:Pomimo tego że wiele zapomniałem jak nie większość myślę że będzie łatwo mi to przypomnieć bo też nie jest to trudne zadanie jak dla mnie chyba że dużo się w tych sprawach zmieniło i będzie trzeba się uczyć od 0 też jestem czasowy np: jak ktoś na gg napiszę czy dałbym mógł radę wejść to wejdę jak będę miał taką możliwość, myślę że przyda się dodatkowa pomoc oraz posiadam chęci do tej pozycji.
×