Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

``Baranek Shaun

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Post ratio

  0.18
 • Wpisy

  2
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Steam

  Windows

O ``Baranek Shaun

 • Ranga
  Nowy ForceGamer
 • Urodziny 06.07.1999

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Zainteresowania
  Ja :D

Kontakt

 • GG
  68376811
 1. A mi się podoba bo skorzystam nigdy nie miałem admina na CS:GO więc będzie w co zajrzeć jak nie będę czegoś wiedział.
 2. [b]Imię:[/b] Dominik [b]Wiek:[/b] 19 za miesiąc 20 [b]Czy posiadasz u Nas admina?:[/b] Nie ale mam nadzieję że zostanę. [b]Kilka słów o sobie:[/b]Cześć jestem Dominik mieszkam w Krakowie można mówić do mnie Baran nie obrażę się wiadome że po nicku lubię poklikać w cs'a 1.6/GO czasami fortnite wjedzie. [b]Staż na sieci:[/b]Niestety od dzisiaj ale kolega mnie zaprosił namówił więc zostaje :D [b]Doświadczenie:[/b]Byłem w UB Team oraz posiadałem [email protected] niestety było to około 3/4 lata temu i to w dodatku na cs 1.6 ale szybko się uczę więc myślę że i na GO dam radę. [b]Czas dzienny poświęcony na forum:[/b] Poświęcić jestem w stanie około 5h zależy od dnia i sytuacji raz mniej raz więcej oczywiście wchodzę nie na 5h na raz stawiam na mobilność lepiej być kilka razy dziennie po 30min lub 1 godzinę niż na raz 5h ponieważ gracze o różnym porach dodają ss'y/demka również jak ktoś zgłosi na GG lub steam że coś się dzieje jak będę tylko wstanie to wejdę i sprawdzę. [b]Dlaczego akurat ty:[/b]Może dopiero tu startuje ale zmienny nie jestem chcę zostać na sieci i pomóc ją rozwinąć. Mam czas który mogę poświęcić na przebywanie na forum oraz serwerach by pomóc graczom. Umiem się dogadać z ludźmi wiadomo że nie z każdym tak samo bo się trafiają trudne charaktery ale damy radę. Nie mam może doświadczenia w rozpisywaniu demek i ss'ów na CS:GO ale odróżnię czita od czyściocha tak zwanego, a jak nie będę miał pewności zawsze mogę poprosić kogoś aby też sprawdził i potwierdził moje zdanie. Szybko się uczę więc myślę że dam radę na tym stanowisku i jak najszybciej będę się w tym doskonalił i odnosił sukcesy w tej dziedzinie.
 3. Sto lat dla Dymnego

  A ja nie będę się bawił w rymowanie tylko szczere słowa. Zdrowia, zdrowia jeszcze raz zdrowia bo jest najważniejsze i żeby się dobrze żyło stary pryku szykuj sobie trumnę z tego stolika już dziadek <3
 4. Imię:Dominik Wiek:19 za miesiąc już 20 Czy posiadasz u Nas admina?:Niestety nie ale mam nadzieję że zostanę. Kilka słów o sobie:Cześć,jestem z Krakowa na imię mam Dominik jak widać u góry można mówić na mnie Baran oczywiście od nicku co tu się dużo rozpisywać lubię pograć w cs'a GO/1.6 Staż na sieci:Na sieci w zasadzie od dzisiaj ponieważ kolega mnie namówił żebym przyszedł na sieć więc zostaję. Doświadczenie:Kiedyś byłem w UB team nawet miałem [email protected] mogę się pochwalić niestety sieć upadła też niestety to było około 3/4 lata temu więc wypadało by sobie przypomnieć parę rzeczy. Czas dzienny poświęcony na forum:około 5h dziennie wiadomo raz mniej raz więcej zależy od dnia i sytuacji i też nie na raz to 5h tylko systematycznie parę razy dziennie żeby ogarnąć sprawę wiadomo że to lepsze rozwiązania bo można o każdej porze sprawdzić ss'y lub demko. Gracze o różnym porach wrzucają Dlaczego akurat ty:Pomimo tego że wiele zapomniałem jak nie większość myślę że będzie łatwo mi to przypomnieć bo też nie jest to trudne zadanie jak dla mnie chyba że dużo się w tych sprawach zmieniło i będzie trzeba się uczyć od 0 też jestem czasowy np: jak ktoś na gg napiszę czy dałbym mógł radę wejść to wejdę jak będę miał taką możliwość, myślę że przyda się dodatkowa pomoc oraz posiadam chęci do tej pozycji.
 5. Baranek Wita !

  Witam, jestem Dominik czytaj Baranek zostaję na dłużej więc mam nadzieję że się dogadamy na ts zawsze !
×