DARMOWA REPUTACJA! Ktoś rozdaje reputacje! Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

DiabeUUUUUUUUU

Opiekun OnlyMirage
 • Zawartość

  36
 • Post ratio

  0.38
 • Wpisy

  49
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Steam

  Windows
 • Czas online

  2d 7g 20m 11s

DiabeUUUUUUUUU wygrał w ostatnim dniu 14 Sierpień

DiabeUUUUUUUUU ma najbardziej lubianą zawartość!

Profile Song

1 obserwujący

O DiabeUUUUUUUUU

 • Ranga
  ForceGamer
 • Urodziny 18.10.2000

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Gry, Piłka Nożna, Motoryzacja

Ostatnio na profilu byli

171 wyświetleń profilu
 1. Głosowanie Sierpień

  Oddane!
 2. PLEBISCYT [SIERPIEŃ - WRZESIEŃ] #2019

  Najlepszy Zarząd : @Grandii @ GreenUp @ [UP]T0Pu Najlepszy Moderator : @Dymny Najlepszy Opiekun : @MatkaOjca Najlepszy UB-Team : @MatkaOjca Najlepszy admin Only Mirage : @ MeJson Najlepszy admin TR64 5v5 FPS : @ Lesbian Najlepszy admin TR128 5v5 MM : Najlepszy admin TR128 5v5 MM ESL : @ skawa Najbardziej surowy admin : @ skawa Najbardziej Łagodny Admin : @ FiGlUsZ Najbardziej pracowita osoba w sieci : @ [UP]T0Pu Najbardziej pomocna osoba : @ [UP]T0Pu @Grandii Najbardziej lubiana osoba : @ [UP]T0Pu Najbardziej niedoceniana osoba : @MatkaOjca Najbardziej zaskakująca osoba : @Grandii Zasłużony forum : @ Smerfetka Stały bywalec forum : @ MyLife Najlepszy donator : Najlepsza płeć piękna : Największa gaduła : @Dymny Najlepszy redaktor : Najlepszy user : Najlepszy gracz : @MatkaOjca Największy leniuch : @ Aveos Największy nerwus : @MatkaOjca
 3. Głosowanie Sierpień

  Poszło!
 4. Propozycja

  Jestem na TAK 1. Dla graczy może być to fajna opcja a także która spowoduje urozmaicenie gry na serwerze. 2. Powrót plebiscytu wprowadzi na forum coś ciekawego gdzie każdy mógłby się wypowiedzieć i zagłosować na osobę którą chcemy.
 5. Propozycja

  @ wilk9766Tak nie pisał nic o urlopie bo nie jest w stanie. 7zł to 2 hot dogi chłopie nie każdy może sobie pozwolić na wydawanie na gry itd. Nie powiem mu tego bo jest on na urlopie i nie ma z nim kontaktu proste. Dlatego jest tylu Adminów ilu jest a nie tylko 1 czy 2.
 6. Głosowanie Sierpień

  Oddane!
 7. Propozycja

  Zamiast składki jest głosowanie na serwery. Ten Administrator był na urlopie i możliwe że dalej jest. Wymóg GT na dzień to jest bez sensu nie każdy ma czas codziennie wejść na serwer czy forum, ktoś ma prace, dziewczynę czy rodzinę. A jak chodzi o forum to są od tego Opiekunowie żeby informowali Adminów co np. dzieje się na forum żeby weszli zobaczyli, zagłosowali czy wypowiedzieli się. (Admin taki jak z screena (jeśli potrzebujesz mogę ci wysłać jego profilu) to nieporozumienie, konto stworzone wyłącznie pod rekrutacje.) Jeżeli chodzi o tego Admina to ja sam złożyłem mu propozycję czy nie chciał by zostać Adminem na serwerze, ponieważ pomagał i dużo razy pisał na pw że jest jakiś bug serwera, czy jakaś osoba na serwerze ma jakieś wspomagacze i ich używa. Jestem na NIE!
 8. Ostatnia literka

  League of Legends
 9. Głosowanie Sierpień

  Oddane!
 10. Głosowanie Sierpień

  Oddane!
 11. Głosowanie Sierpień

  Oddane!
 12. Ostatnia literka

  Ćma
 13. Głosowanie Lipiec

  Poszło!
 14. Siema

  Witamy! Miłego grania na Serwerach!
 15. Głosowanie Lipiec

  Oddane!
×