Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

alex

 Admin OnlyMirage
 • Zawartość

  25
 • Post ratio

  0.14
 • Wpisy

  17
 • Dotacje

  15,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Steam

  Windows
 • Czas online

  1d 22g 9m 20s

alex wygrał w ostatnim dniu 16 Luty

alex ma najbardziej lubianą zawartość!

Profile Song

3 obserwujących

O alex

Donator
 • Ranga
  ForceGamer
 • Urodziny 21 Grudzień

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lower Silesia

Kontakt

 • Steam
  br0kenr333

Ostatnio na profilu byli

553 wyświetleń profilu
 1. urlop alex

  Nick: alex Od kiedy do kiedy (Pełną datą): 18.04.2019 - X.05.2019 (nie jestem pewien którego dnia wróce ale napewno w maju) Jaki jest tego powód: Wyjeżdżam sobie do USA
 2. OHHH EEH OHH AHH AHHH TING TANG WALLA WALLA BING BANG 

 3. Najlepszy Zarząd : @KamilBln Najlepszy Moderator : @FakeTooMuch Najlepszy Opiekun : @T0Pu Najlepszy UB-Team : @KamilBln Najlepszy admin Only Mirage : @ ZnaQu Najlepszy admin TR128 5v5 MM ESL : @ STEAM/word.exe Najbardziej surowy admin : @ ZnaQu Najbardziej Łagodny Admin : @ Wącki Najbardziej pracowita osoba w sieci : @[email protected] ZnaQu Najbardziej pomocna osoba : @KamilBln Najbardziej lubiana osoba : @FakeTooMuch Najbardziej niedoceniana osoba : Najbardziej zaskakująca osoba : Zasłużony forum : Stały bywalec forum : Najlepszy donator : Najlepsza płeć piękna : Największa gaduła : @ ✪ⓂⓄⓃⓉⒺⓀ✪ Najlepszy redaktor : @ Kinie Najlepszy vip : Najlepszy user : Najlepszy gracz : @ Mateo17R Największy leniuch : Największy nerwus : @ Wącki
 4. +/- (neutralnie) +wiek +doświadczenie +SM +Mikro i jedynym dość sporym minusem są twoje emocje, nie wiem jak teraz ale wcześniej dosyć szybko się denerwowałeś i ingerowałeś w sprawy między graczami mimo tego że było to niepotrzebne.
 5. Nick: alex Wiek: 17 Steam ID: STEAM_0:0:455516816 Gametracker: 1. https://cache.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=cyAtIC8gQUQ3&host=137.74.0.162:27057 2. https://cache.gametracker.com/player/bunnz/137.74.0.162:27057/ 3. https://cache.gametracker.com/player/alex/137.74.0.162:27057/ Czy byłeś/aś adminem?: Tak Sprawny Mikrofon (TAK/NIE): TAK Mutacja: TAK Znajomość SourceMod (0/7): 5 Kilka słów o sobie: Uparty, gotowy do akcji chcący powrócić stary admin. Skończyły się moje zmartwienia związane z brakiem czasu na odegranie swojej roli na sieci. Mam nadzieje że dostane od was nową szansę i będę mógł wnieść coś nowego na serwerownie ; ). Składka (TAK/NIE): TAK
 6. Jestem na tak + aktywność + godziny + znakomity mediator między graczami + składka + doświadczenie No i co ja mogę powiedzieć, ZnaQu jest jednym z lepszych osób na tą postawę, miły energiczny pełen empatii człowiek. : ^)
 7. Jestem na nie + Mutacja +/- Doświadczenie - Aktywność - Skup się na ESL, mimo tego że masz trochę czasu lepiej skupić się na 1 serwerze - Admina na ESL masz 2, no prawie 3 tygodnie myślę że trochę się szybko rozpędzasz z odpowiedzialnością poczekaj troszkę "więcej" czasu i myślę ze mógłbyś faktycznie otrzymać tą funkcje - Po dzisiejszej akcji myślę że dalej nie rozumiesz czym jest naprawdę bycie Administratorem, tu nie chodzi o sprzeciwianie się i bezsensowną interakcje "Gracz VS Admin". Po rozmowie pokazałeś mi że nie widzisz graczy neutralnie tylko każdego w poszczególny inny sposób co nie jest czymś "dobrym". Mimo prowokacji z twojej strony, która szczerze mówiąc już mnie ździwiła z ciekawości zrobiłem to samo i dostałem od ciebie kick,a co objęło cię tylko tytułem hipokryty ale co najważniejsze twój bezużyteczny komentarz był niepotrzebny i jedyne do czego prowadził to do konfliktu. Nie zrozum mnie źle, jedyne co chce osiągnąć to pokazanie ci aby traktować każdego neutralnie i nie ingerować bez żadnego powodu w interakcje z graczem które go prowokują.... A i dodawanie wzmianek typu "człowiek o słabych nerwach" przy rozmowie na teamspeaku która ma ułagodzić sprawę też nie jest dobrym pomysłem. Pozdrawiam sad7 ; )
 8. Siemka, wraz z dniem dzisiejszym rezygnuje z roli Admina Only Mirage. Jak widać od miesiąca jest u mnie bardzo ale to bardzo kiepsko z aktywnością na serwerze, krótko mówiąc praktycznie na serwerze mnie nie widać. Przepraszam wszystkich za wszelkie problemy które sprawiłem, i za cierpliwość którą naruszyłem wraz z moją nieaktywnością. Chciałbym podziękować @ Wącki oraz @ ✪ⓂⓄⓃⓉⒺⓀ✪za wszystkie rozmowy na teamspeaku i całej serwerowni za owocną współpracę i miłą atmosferę.
 9. Urlop

  Nick: sad7 Od kiedy do kiedy (Pełną datą): 17.01.19 ~ 01.02.19 Jaki jest tego powód: Sprawy Prywatne / Ogólny brak czasu.
 10. Witam

  witamy
 11. + aktywny + wiek + składka + pomocny Osobiście jestem na tak, brakuje administracji na only mirage a niestety nie zawsze gdy pojawi się jakiś problem mogę wejść na serwer.
 12. Dziwny Ban

  Już pobieram demka postaram się jeszcze dzisiaj opisać.
 13. Witam

  hi
 14. Siemka!

  Witamy
×