AkcjaMultiplayer
Trending

Mortal Kombat 1 Download Pełna Wersja PC 2023

Mortal Kombat 1: Rywalizacja na Śmierć i Życie za darmo

Mortal Kombat 1 Download fani kultowych bijatyk spod szyldu NetherRealm Studios nie mają dzisiaj powodów do narzekań, ponieważ gra Mortal Kombat 1 z pewnością jest przełomowym momentem serii, gdzie mamy do czynienia z zupełnie nowym początkiem jednak trzeba przyznać, że jest to bezpieczny reboot całej serii, gdzie wyraźnie niektóre postacie pozostały niezmienione.

Mortal Kombat 1 Download

Mortal Kombat 1 Download PC Torrent

pobierz na pc

Oczywiście na pierwszy rzut oka może to tak wyglądać, zwłaszcza że nadal mamy do czynienia z Bogiem LiuKangiem, który powstał z połączenia z Raidenem, przez co otworzył się świat tak zwanej nowej ery, która w dużej mierze opisuje świat zupełnie na nowo, przez co znane i lubiane postacie występują tutaj w zupełnie nowej roli, starając się jednocześnie podkreślić, jak bardzo zmienił się świat Mortal Kombat 1 Pobierz na PC w stosunku do oryginalnej ścieżki, to tylko sprawia, że cała historia mocno ewoluowała, pokazując też wiele ciekawych i nowych historii, które w dużej mierze opierają się na świecie, w którym zapanował pokój, lecz nie na długo, gdyż pojawia się zupełnie nowe zagrożenie, które może w dużej mierze zdefiniować istniejący świat.

Odnowienie serii wychodzi jej na dobre

Należy w pełni dodać, że tym razem znana postać Raidena jest nikim innym jak ziemskim wojownikiem, a nie jest to jedyna zmiana w stosunku do oryginalnej linii czasowej, którą zauważą fani gry MK. W tym wszystkim warto zauważyć, że Mortal Kombat 1 Pełna Wersja to przede wszystkim zupełnie nowy odnowiony system walki, który w dużej mierze pokazuje też wiele ciekawych możliwości działania i nie da się nie zauważyć, jak mocno twórcy postawili na dynamizm walki, co sprawia, że w niektórych momentach nie jesteśmy w stanie zauważyć niektórych ciosów, jakie padają na ekranie. Oczywiście system różnego rodzaju bloków czy też uników został tutaj w pełni zaprojektowany od nowa, przez co postaci poruszają się zupełnie inaczej bardziej realistycznie, co jednocześnie sprawia, że walka nabiera tempa wraz z każdą wymianą ciosów.

To właśnie sprawia, że niezależnie od wszystkiego Mortal Kombat 1 Download na nowo definiuje ten format rozgrywki, dając nam jednocześnie do zrozumienia, że jakościowo wypada to naprawdę dobrze. W tym wszystkim można również dostrzec wiele ciekawych zmian, jeśli chodzi o design samych postaci. Wystarczy tutaj spojrzeć między innymi na powracającego do gry Reptila, który w dużej mierze zyskał zupełnie nowy wygląd, który jest o wiele bardziej przerażający niż w poprzednich częściach MK i nie da się ukryć, że finisze w wykonaniu tego zawodnika są o wiele bardziej emocjonujące i efektywne, jak i krwawe w stosunku do klasycznych odsłon serii.

Mortal Kombat 1 Pobierz na PC

Wiele zwrotów akcji i innych działań

To też pokazuje jak długą ewolucję przyszła gra Mortal Kombat 1 Po Polsku, stając się jednocześnie zupełnie nowym produktem, gdzie tak naprawdę mamy do czynienia z wieloma zwrotami akcji, przez co widzimy naszych bohaterów w zupełnie innych rolach, co jednocześnie pozwala nam tylko i wyłącznie zauważyć, że jest to wstęp do znacznie bardziej rozbudowanej i większej historii, którą w przyszłości pewnie otrzymamy. Można powiedzieć, że Mortal Kombat 1 Za Darmo jest niczym innym jak zupełnie nowym rozdaniem, gdzie faktycznie mamy wyraźnie zaznaczone, że jest to coś zupełnie nowego, czego wcześniej nie widzieliśmy i trzeba przyznać, że format takiej rozgrywki wraz z wieloma innymi usprawnieniami czy też dodatkami typu wieże, czy też inne miejscach, które możemy swobodnie zwiedzać, co pozwala nam zupełnie inaczej spojrzeć, na tę ikoniczną serię.

W tym wypadku Mortal Kombat 1 Download zaserwowało również inną nowość w postaci Kameo, jest to nic innego jak wybór określonej postaci, która będzie nam towarzyszyła podczas walki i ewentualnie wspierała, atakując 2 stronę lub też blokując ciosy, co prezentuje się niezwykle efektownie i trzeba przyznać, że taka dodatkowa zmiana mocno urozmaica sam styl walki, jaki preferujemy w danej chwili, gdyż nigdy nie wiadomo, czy uda nam się przetrwać nawałnicę ciosów i wyjść z danego starcia zwycięsko.

Mortal Kombat 1 Za Darmo

Odnowiona grafika zachwyca

To właśnie odnawia w dużej mierze, znany klimat walk pokazując, że jednocześnie w ten sposób zyskują one zupełnie nowy wymiar. Oprócz tego warto wspomnieć, że Mortal Kombat 1 Pobierz na PC może się również pochwalić odnowioną grafiką co widać w dużej mierze między innymi po sylwetkach zawodników, które są o wiele bardziej szczegółowe, jednak trzeba przyznać, że i otoczenie znajdujące się wokół nas również zyskało sporo jakości, co w dużej mierze pozwala nam w zupełnie inny sposób spojrzeć na samą rozgrywkę, która jest przez to bardziej realistyczna, a same ciosy wydają się jeszcze bardziej brutalne niż w poprzednich odsłonach serii.

Można powiedzieć, że wyznacznikiem jakości w grze Mortal Kombat 1 od zawsze były ciosy kończące zwane finiszerami i trzeba przyznać, że twórcy również tej serii wykazali się wielką kreatywnością, starając się zaprojektować coraz to ciekawsze ciosy kończące, które w dużej mierze kończą się dekapitację przeciwnika lub też innym efektownym zabójstwem co jak najbardziej jest zgodne z naturą całej serii gier MK.

Mortal Kombat 1 Pobierz na PC

pobierz na pc

Dużo zmian w mechanice walki

Warto zauważyć, że sam poziom trudności w grze Mortal Kombat 1 jest o wiele bardziej wyśrubowany, przez co musimy skupić się bardziej na obronie, starając się jednocześnie co jakiś czas kontrować przeciwnika i wyprowadzając określoną serię ciosów, która będzie w stanie go powalić i wykończyć w efektowny sposób.

Mortal Kombat 1 Pełna Wersja

Wracają różne arenowe wykończenia i prezentują się one zdecydowanie lepiej, niż w poprzednich odsłonach serii co jeszcze bardziej zachęca do samej rozgrywki, która jest o wiele bardziej miodna, niż miało to miejsce w poprzedniej odsłonie gry. Jakościowo wypada to naprawdę dobrze i nie da się ukryć, że nowe rozdanie świecie Mortal Kombat to udany powrót, gdzie między innymi wracają także ulubieni zawodnicy tacy długo niewidziani w serii jak Motaro którzy mogą pochwalić się bardzo efektywnymi finiszerami i nie da się ukryć, że nie są to jedyne powroty, jakie pojawiają się w tej odsłonie serii. Oprócz tego w grze Mortal Kombat 1 Download możemy również liczyć na zupełnie nowych zawodników, którzy potrafią nas zaskoczyć swoim designem, jednak nie da się ukryć, że w dużej mierze jest to zupełnie nowe otwarcie, które stara się na nowo zdefiniować grę MK. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
×