Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS Czytaj dalej...
WIELKIE GŁOSOWANIE! Zajrzyj tutaj i ODDAJ GŁOS! Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!
 • Ogłoszenia

  • GreenUp

   VacBan druga szansa. Masz vaca? Zgłoś się tutaj i graj bez bana.   02.09.2018

   Zgłoś swoje konto steam na którym masz VABANA jeśli nie chcesz otrzymać bana na Naszych serwerach!!!!! KLIKNIJ TUTAJ
  • GreenUp
  • GreenUp
  • GreenUp

   WIELKIE GŁOSOWANIE! Zajrzyj tutaj!   02.05.2019

     LINK DO TEMATU:     Siema Mam do was prośbę, niby nic wielkiego ale ..... Oczywiście sam nie jestem bezinteresowny dlatego .... Do rzeczy bo późno     Na początku nawet sobie myślisz "OK",  Może nawet obierasz jakiś cel,  Masz mieszane uczucia gdy pojawia się rutyna,  Reszta jest kwestią poświęcenia,    Ale to ważny temat,  Te cyferki mają dla nas wszystkich znaczenie.    Wytłumaczę szybko.  Zajmuje ci to 3 minuty ( Jak muli net )             Obecnie Mordo potrzebujemy głosów na trzech serwerach :       Only Mirage     Surf + RPG    3Maps    Wyżej klikając w  jest bezpośredni link.       Koniecznie zaznacz, że nie jest się robotem             Jeśli Mordo oddałeś głos napisz w komentarzu nr swoich głosów                  Na pewno odpowiem reputacją.   Dzięki za poświęcony czas Mordo. 
  • GreenUp

   Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS! PILNE   11.05.2019

     Szybka rekrutacja na Admina 3MAPS! PILNE Zapraszamy do składania podań w tym temacie.  

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 27.04.2019 we wszystkich miejscach

 1. 1 punkt
  GreenUp

  Ub Montusss

  Ban jak najbardziej słuszny. Sam osobiście dałbym perma za reklamę takiej osobie ponieważ otrzymał degrada i od tego czasu same problemy na serwerze jak i na forum. Najpierw otrzymał na forum z wiadomo jakich powodów potem swoją złości, irytację (o ile tak to można nazwać) przenosił na innych graczy na serwerze jak i na forum. Jak dla mnie takie zachowanie jest kompletnie nie stosowne i nie na miejscu zwłaszcza że wcześniej miało się do takiej osoby szacunek i dobre zdanie. Ta osoba jest po prostu u nas spalona. Nie była to przypadkowa reklama, ponieważ zareklamowałeś ewidentnie forum na którym masz admina na serwerze. Co do zmiany w regulaminie z 7 dni na perma. Owszem ale o ile pamięć mnie nie myli to zawsze banowało się na perma za reklamę innej sieci czemu taki czas a nie perm to nie mam pojęcia może błąd w przenoszniu. Po za tym w taryfikatorze jest takie zdanie : Kara może być dłuższa niż w taryfikatorze. Ban słuszny zostaje.
 2. 1 punkt
  ZnaQu

  Ub Montusss

  Otwieram oraz unbanuje gracza i czekam na wyjaśnienia od @GreenUp Regulamin forcegame.pl z tematu Cytat 3. Taryfikator Kar ~ " Reklamowanie innych serwerów/sieci - Ban Permanentny " ALE !!! "Edytowano 15 godzin temu przez KamilBln" Za to Cytat 3. Taryfikator Kar z https://forcegame.pl/rules/ " Reklamowanie Cheat'ów/innych serwerów - Ban 7 dni " Czyżby Kamil specjalnie zmienił regulamin po FAKCIE, aby gracz Montek poszedł sobie stąd? Śmierdzi mi nadużywaniem władzy ? Data nadania bana " 26.04.2019 | 16:22 " Data zmiany regulaminu " 26.04.2019 16:45 i 26.04.2019 22:20 " @GreenUpczekam na Twoje wyjaśnienia
×