DARMOWA REPUTACJA! Ktoś rozdaje reputacje! Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

MyLife

Użytkownik
 • Zawartość

  38
 • Post ratio

  0.04
 • Wpisy

  386
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Steam

  iPhone
 • Czas online

  2d 3g 21m 18s

MyLife wygrał w ostatnim dniu 8 Lipiec 2018

MyLife ma najbardziej lubianą zawartość!

Profile Song

O MyLife

 • Ranga
  ForceGamer
 • Urodziny 18.05.1994

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin
 • Zainteresowania
  Sport.

Kontakt

 • Steam
  MyLife

Ostatnio na profilu byli

1431 wyświetleń profilu
 1. Jaka to melodia?

  The Lumineers - Ho Hey Moja kolej, ponieważ nikt inny nie chciał wziąć udziału. Może teraz ktoś weźmie. 1. Polski zespół muzyczny wykonujący muzykę rockową, założony w 1977roku. (Jak zapalniczka...) 2. Posiadają dwie nagrody: Superprzebój oraz superjedynka widzów. (Kiedy nie chcesz już śnić) 3. Zespół składa/ł się z 11 osób. (Kiedy męczy Cię ból, niefizyczny) 4. Najlepszy polski utwór jak dla mnie z tamtych lat. (Świat zabawek mechanicznych) 5. Dwa piękne słowa.
 2. Jaka to melodia?

  Z New Jersey i folk rockiem kojarzy mi się jeden zespół czteroosobowy. Więc polecę w ciemno, nr 2 to zapewne tytuł, a taka piosenka mi się obiła o uszy. The Lumineers - Ho Hey?
 3. Jaka to melodia?

  Moja kolej: 1. Wykonawca jest zagranicznym raperem, oraz kolegą popka. 2. Album, z którego pochodzi utwór jest zbliżony do 'opowieści o lordzie narkotykowym' (Chodzi mi tutaj o tytł. ang.) 3. A sam utwór zawiera trzy słowa, jednym z tych słów jest 'ból' 4. Raper urodził się w Miami i ma obecnie 24 lata. 5. Album zaczyna się od słów 'Tales of...'
 4. Jaka to melodia?

  Kortez - Niby nic (Album Bumerang) Nie jestem pewny co do utworu, więc dam swój jeżeli odpowiem poprawnie i jak @T0Puodpowie na to. Nie ma pewnych zasad jeszcze więc no, trzeba sobie radzić jakoś.
 5. Propozycja

  Po pierwsze, nie odpowiedziałeś mi na dwa proste pytania. Po drugie, już znasz odpowiedź na temat grania na serwerach. Po trzecie, to nie Ty decydujesz czy moje wypowiedzi są potrzebne czy też nie. Po czwarte, już Ci pisałem, żebyś mnie nie wspominał w Tym temacie.
 6. Propozycja

  Redaktor też ma prawa, jednym z nich jest składanie propozycji, zwykły user też to może. Ale jak widać jesteś 'Bogiem tej sieci' i widzisz to co tylko Ty możesz zrobić, albo robisz. Dziękuje dowidzenia, nie wspominaj więcej o mnie w tym temacie, skoro nie mogę się wypowiadać.
 7. Propozycja

  Nie gram dlatego, bo władają tam takie osoby jak Ty. Szary, człowiek, któremu szkoda 7zł. I nie jestem zwykłym graczem, oraz nie wtrącam się w każdy możliwy temat na forum. Widzisz dla Ciebie moja wypowiedź jest wręcz bezsensowna. Jak dla mnie jest bezsensowne Twoje bycie 'opiekunem'. Zadam Ci dwa pytania, krótkie. Po co? I dlaczego?
 8. Propozycja

  @[email protected] mogło zabraknąć mojej wypowiedzi na Wasze poglądy o tym temacie. Jak już widzieliście nie mam życia prywatnego i się wtrącam w życie innych, do rzeczy. Najpierw @MatkaOjca'nie każdy ma czas i pieniądze na składki'. Na kupno vipa na serwerze, lub na kupno jakiegoś alkoholu jest. Dlaczego to pisze? Bo przypuszczam, że od czasu do czasu się ktoś napiję. A alkohol kosztuję na pewno więcej niż te 7zł. Wasz wspólny temat @DiabeUUUUUUUUUi @MatkaOjca'Głosowanie na serwery jest zapłatą za składkę'. Hm, ok. Załóżmy, że jestem Opiekunem serwera..., nie wiem Onlymirage, nie płacę składek, nie mam vipa, wchodzę na 30min po to by nabić sobie minutki. Wchodzę na forum, głosuję na serwery i jestem nadal tym opiekunem bez składki i vipa. Mogę się cieszyć faktem iż nie płacę, a mam władzę. Skoro nie ma takiego obowiązku płacić składek to chociaż dołóżcie się do celów, które są na forum, mianowicie 'Nowe Pluginy, Systemy' czy też 'Reklama, Wtyczki, Grafika'. Skoro chcecie pomóc serwerowi czy też sieci to chyba Wam te 7zł życia nie rozwali, nie będziecie bankrutami. 7zł to redbull i tiger. Oczywiście nie wiem czy dołożyliście się do celów, ale chyba rozumiecie o co mi chodzi. @DiabeUUUUUUUUUNie jest w stanie admin poświęcić 5min na napisanie tematu o urlop? Hm, a ma czas by złożyć podanie. Jestem na tej sieci od 3lat, Wy znacznie mniej, byłem kilka razy adminem na JB, czy też strażnikiem na owym JB. I koniecznie musiałem płacić składki i wchodzić na forum, zgłaszać swoją obecność. Wiadomo czasy się zmieniają, 1.6, a cs go to dwa różne światy. Ale za moich czasów nie było takiej samowolki jak teraz, płacenie składek i obecność jest potrzebna. Nie forum ale graczom, którzy potrzebują prawych adminów czy opiekunów, którzy będą dokładnie sprawdzać każdego zgłoszonego gracza lub też nie. I nie... Opiekuni czy moderatorzy nie są od tego by informować adminów co się dzieje na forum. Dziękuję za moją krótką wypowiedź. Możecie mojej wypowiedzi nie zrozumieć, ważne, że kilka osób zrozumie. Poza tym nie wy decydujecie o tym czy to wejdzie w świat czy też nie. Miłego dnia dla czytającego. Ach zapomniałem nie mam żadnej decyzji, bo nie My decydujemy o tym, tylko osoby wyżej.
 9. spierdalam

  Podziwiam ten Twój rynsztokowy język. Cześć.
 10. Pytanie Tygodnia #11

  Odzyskać osoby, które są dla mnie ważne. W tym przypadku synka. )
 11. Liczymy do 1000

  99
 12. Liczymy do 100

  75
 • Legenda grup

 • ×