KONKURS HalloWeen, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Czytaj dalej...
DARMOWA REPUTACJA! Ktoś rozdaje reputacje! Czytaj dalej...
Turniej 5VS5, trwają zapisy!! :) Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

MatkaOjca

[UP]Urlopowicz
 • Zawartość

  174
 • Post ratio

  0.42
 • Wpisy

  230
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Steam

  Windows
 • Czas online

  2d 20g 29m 48s

Wszystko napisane przez MatkaOjca

 1. Urlop MatkaOjca

  Nick:MatkaOjca Od kiedy do kiedy (Pełną datą):27.09 Do 28.10 Jaki jest tego powód:Wyjazd na kursy .
 2. Zapisy do wywiadów

  biorę udział
 3. [Odbanowany]Ban i Unban

  Niewystarczające dowody. Gracz czysty.
 4. [BRAK UB]Ban od jakiegos VIPA

  Więc tak AutoBH + Twoje nie zawodne WH które widać na pierwszy rzut oka , po twoim taimingu i informacjach gdzie znajdują się przeciwnicy Wychylałeś zawsze wcelowany , gdy nie było przeciwników dosłownie nic nie sprawdzałeś Na każdym demku widać dosłownie to samo i nie miało by to sensu gdybym rozpisywał tutaj jakies 6/7 meczy w twoim wykonaniu Myślę że to tyle ode mnie. Tutaj masz rozpisane JEDNO z wielu twoich demek. 0:0 Nic nie sprawdzasz na saidzie po czym plantujesz i strzelasz 3 one tapy z deagla. 0:7 Czekasz na rampie po czym wychodzisz wcelowany przez sciany na przeciwnika przy rampie którego nie słyszałeś bo szedł na shift. 2:9 Jak każda twoja runda , wychodzisz na mida , sprawdzasz szczura , idziesz dalej , po czym wracasz i strzelasz prefire w przeciwnika . 3:9 "raszujesz" mida , słyszysz przeciwnika z respa który wbiega do pałaców w strone B , idziesz za nim ale przypomina ci sie że słyszałeś gracza który stał na afk i po niego wracasz. Kolejna sytuacja w tej rundzie , nie słyszałeś przeciwnika w szczurze ale wychylasz z prefire. 4:9 W tej rudzie miałeś chyba info od boga gdzie znajdują się przeciwnicy , każdy na A wchodził na shift , nie słyszałeś nikogo , ALE wiedziałeś o wszystkuch
 5. Rezygnacja Thief

  Mam nadzieję że szybko wrócisz do naszej paczki. Również ci dziękuje za dobre wykonywanie swojej roboty jako admin naszych serwerów
 6. Pytanie Tygodnia #17

  Prosił bym o jak najszybszą i bezbolesną śmierć , ponieważ tylko to uratowało by mnie od samotnosci na tej wyspie.
 7. [BRAK UB]Proszę o UB

  Aż nie chce mi sie wierzyć że ty sie naprawdę od tego odwołujesz... Ale tutaj masz ode mnie + na demku słychać nawet jak sam sie przyznajesz do tego że grasz od 5 dni na "cheatach" , nawet przeciwko Adminowi który nic nie widzi. Notoryczne obrazy z twojej strony każdego użytkownika serwera Co tu dużo mówić Jagu... W każdej dosłownie każdej rundzie widać twojego Aim'a , Trigger'a , Wh Nie ma sensu nawet tego tutaj rozpisywać , bo bym musiał dosłownie przepisywać każdą sekunde twojej gry na serwerze. Ban jak najbardziej słuszny. Gratuluje świetnej zabawy na serwerze Lecz już nie u nas.
 8. [BRAK UB]Proszę o UB

  Demko zostanie rozpatrzone w ciągu 48h.
 9. [BRAK UB]ban

 10. [BRAK UB]ban

  Więc tak Za każdym razem wcelowywałeś się przez ściany na przeciwnika. Demko obejrzałem dosłownie 4 razy by być na 100% pewnym , i prawie że każda runda wyglądała tak samo. Oczywiście zdarzały się wyjątki w twoim wykonaniu typu : prefire , celowanie przez smoke , wychylanie dopiero jak przeciwnik się odwrocił itd itd 1. Runda 13:10 , 1:35 , Stałeś na respie około 10/15s , po czym poszedłeś na B , i wchodząc do pałaców odrazu wcelowałeś się w przeciwnika skampionego po prawej stronie , wychylając na niego z prefire Oczywiscie nie miałeś prawa go słyszeć skoro był o wiele wiele szybciej od ciebie i stał bez ruchu 2. Kolejny mecz , Runda 2:0 , 1:25 Wyszedłeś B wraz z 3 innymi graczami , przeciwnik stał na said na skrzynce przez busta , którego zakrywał wasz smoke , nikt o nim nie wiedział prócz ciebie , postałeś w miejsciu po czym przeskanowałeś perfidnie na przeciwnika 3. Runda 6:3 , 1:25 Wracając z A , z zamiarem pójścia w stronę B spodziewałeś się przeciwnika na schodach w smoke jak i jego drugiego kolegi na dole , takze w smoke , oczywiscie zabijasz dwóch i idziesz dalej. Ale nagle jakimś cudem zauważasz przeciwnika skampionego za schodami i wychylasz z prefire wprost na niego. Myślę ze to tyle z mojej strony Następnym razem może trzeba sie bardziej kryć ?
 11. [BRAK UB]ban

  Demko z owej sytuacji zostanie niedługo rozpatrzone i rozpisane.
 12. [Odbanowany]odwolanie o tak

 13. [Odbanowany]odwolanie o tak

  Brak demka , gracz odbanowany. Aczkolwiek za twoje ciepłe słówka w strone administracji ForceGame zmieniam bana do 2 tyg.
 14. [Odbanowany]odwolanie o tak

  Więc tak Administracja na FPS Jak i na serwerze ESL ma OBOWIĄZEK nagrywać demko z takich sytuacji , typu AIM WH itp. @ [UP]LesbianJeśli posiadasz demko , podeślij niżej w komentarzu i zaraz je rozpisze.
 15. [Odbanowany]Prośba o UB

  Użytkownik zostaje odbanowany z powodu niewystarczających dowodów - Uszkodzone demko.
 16. Brak wystarczających dowodów.
 17. Urlop MatkaOjca

  Nick:@MatkaOjca Od kiedy do kiedy (Pełną datą):29.08 Do 12.09.2019 Jaki jest tego powód: Sprawy Prywatne.
 • Legenda grup

 • ×