DARMOWA REPUTACJA! Ktoś rozdaje reputacje! Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

Dymny

Moderator
 • Zawartość

  265
 • Post ratio

  0.30
 • Wpisy

  914
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Steam

  Windows
 • Czas online

  87d 18g 40m 20s

Wszystko napisane przez Dymny

 1. Siema - Co tu będę o pogodzie nawijał. Znacie zasady, zapraszam do głosowania i pozdrawiam. Koniecznie zaznacz, że nie jest się robotem Oddałeś głos napisz to w komentarzu. Odpowiem reputacją. Dzięki za poświęcony czas.
 2. Pod Ostrzałem

  Grubo
 3. Zoska Kto podał ciepłą wódkę ??
 4. Siema - edycja sierpień - powiem tak : Im więcej oddacie głosów tym lepiej. Potrzebujemy głosów na czterech serwery : Oraz jest okazja abyś wzbogacił się o Vipa. Koniecznie zaznacz, że nie jest się robotem Oddałeś głos napisz to w komentarzu. Odpowiem reputacją. Dzięki za poświęcony czas.
 5. Odswiez strone bo edytowalem w trakcie wiec tresc mogla ulec zmianie. Napisz ktory punkt lub podpunkt jest nie zrozumialy.
 6. 1. Mozna by stworzyc osobne subforum o nazwie " Jaka to melodia " w ktorym po zatwierdzeniu prawidlowej odpowiedzi beda tworzone nowe tematy zamiast zapychac jeden. 2. Dodatkowo mysle zeby wprowadzic mozliwosc kilku aktywnych tematow ale z ograniczeniem terminu waznosci np 2-3 tyg. - Nie bedzie trzeba przechodzic do ostatniej strony w jednym temaciebo aktualny bedzie zawsze drugi zaraz pod wzorem. - Nie zmiesza sie z innymi tematami. - Oraz wprowadzenie mozliwosci o podpowiedz. 3. Kto i jak bedzie zatwierdzal prawidlowa odpowiedz? - Autor potwierdza to komentarzem po czym osoba uprawniona zamyka temat. Po potwierdzeniu mozna stworzyc nowy. Jednak w sytuacji multi tematow pomyslcie o repce - Autor zglasza swoj temat wiec odpowiedz bedzie znac kilka osob. Niestety w tej sytuacji nie moga brac udzialu osoby z zarzadu poniewaz widza odpowiedz.
 7. @MatkaOjcaChodziło mi o Dożywotni klasyk w radiostacjach Chociaż jak zweryfikowałem teraz to mam na myśli klasyk z 2002 roku "Głucha noc" https://pl.wikipedia.org/wiki/Na_legalu%3F
 8. Najlepszy Zarząd : @T0Pu Najlepszy Moderator : @T0Pu Najlepszy Opiekun : @DiabeUUUUUUUUU Najlepszy UB-Team : @MatkaOjca/@xshnetzx Najlepszy admin Only Mirage : @ Aveos Najlepszy admin TR64 5v5 FPS : @ [UP]Lesbian Najlepszy admin SURF+RPG: @ BlackC4t_ Najlepszy admin TR128 5v5 MM ESL : @ Thief Najbardziej surowy admin : @ skawa Najbardziej Łagodny Admin : @ [UP]Lesbian Najbardziej pracowita osoba w sieci : @ GreenUp Najbardziej pomocna osoba : @T0Pu Najbardziej lubiana osoba : @ Kinie Najbardziej niedoceniana osoba : @ GreenUp Najbardziej zaskakująca osoba : @Grandii Zasłużony forum : @ Rojk Stały bywalec forum : @ MyLife Najlepszy donator : @ testowy Najlepsza płeć piękna : @ [UP]Lesbian Największa gaduła : @MatkaOjca Najlepszy redaktor : @ wilk9766 Najlepszy user : @ MyLife Najlepszy gracz : @ GreenUp Największy leniuch : @ [UP]Lesbian(wybacz) Największy nerwus : @Grandii!!!!
 9. Urlop

  Temat został zamknięty. Powód: Dodaje rangę i zamykam. Baw się dobrze. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a rozpatrzymy go ponownie. Administracja Forcegame.pl
 10. Gazetka 13.08

  Poświęciłeś dużo pracy, to widać. Ale jak dla mnie za długie za dużo starania w to włożyłeś ode mnie like. Czekam na next.
 11. [BRAK UB]unban

  https://banid.pl/kto?to=0:0:115169885 zapomniałbym jeszcze Tylko nie napisz, że nie wiesz jak to możliwe bo jeszcze uwierzę
 12. [Zbanowany] Niko

  Inaczej "alians" różni się od "bindu" tym, że się z nich składa. Nie jest to czit, a wspomagacz więc i traktowany tak samo, działa w obu grach. @ xshnetzxgo zaraz wyjaśni poza tym ten ss rozwiewa wątpliwości.
 13. Dymny

  Nick: Dymny Od kiedy do kiedy: Od wczoraj, myślę, że z dwa tygodnie. Jaki jest tego powód: Nowa praca
 14. Siema - edycja lipiec - powiem tak : Im więcej oddacie głosów tym lepiej. Potrzebujemy głosów na czterech serwerach : Oraz jest okazja abyś wzbogacił się o Vipa. Only Mirage Surf + RPG 3Maps 5vs5 MM Koniecznie zaznacz, że nie jest się robotem Oddałeś głos napisz to w komentarzu. Odpowiem reputacją. Dzięki za poświęcony czas.
 15. Urlop

 16. I. Kolaż z m4a1

  Haha uczę się. Jak dla mnie to beznadzieja ale dzięki.
 • Legenda grup

 • ×