SZYBKA REKRUTACJA NA ADMINA NA MM+ESL!! OTWARTA Czytaj dalej...
SZYBKA REKRUTACJA NA ADMINA NA ONLY MIRAGE!! OTWARTA Czytaj dalej...
Skocz do zawartości
Witaj przyjacielu na ForceGame!

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. [BRAK UB]Prosba o ub

  Zamykam.
 3. Ostatni tydzień
 4. Dobrego pykania na naszej serwerowni <3

 5. ELO

 6. + Posiada u nas admina + Długi staż + Potrzebujemy osoby do UBT Tak jak już napisałem: "potrzebujemy osoby do UBT". Z drugiej strony wydaje mi się, że po prostu zasługujesz na szansę, więc jestem na tak.
 7. [Zamknięty]Rezygnacja

  SZKODA
 8. Kizo ft. Tymek - Życie jest piękne

 9. Pa Pa

 10. Pa Pa

  Do usuniecia
 11. Pa Pa

  Ban skrócony do tygodnia, przepraszamy za zaistniałą sytuację
 12. Pa Pa

  Mordo, tak jak na PW powtórzę. Zorientuje się w sytuacji i jeśli będę mieć podstawy to porozmawiam z administracją o skrócenie bana. Również dzięki za grę.
 13. Pa Pa

  Niestety ale tak (moze dla wiekszosci stety). Przez osobe (Grandii). Nie mam tu czego szukac jak dostalem bana na 1 miesiac na najlepszym serwerze ktory moze mi zastapic zwykle mm. Nie podoba mi sie zachowanie i postepowanie Grandiiego ale nie mam nic do gadania. Szkoda bo musze szukac innego serwera. Cześć dziekuje wszystkim za gre <3 szczegolnie Dymny <3
 14. [Zamknięty]Rezygnacja

  I tak wrócisz
 15. [Zamknięty]Rezygnacja

  Dziękujemy za cały włożony wkład w nasze serwery. Pamiętaj że zawsze możesz wrócić
 16. Od zawsze kiedy gram w gry robię to z przyjemności tak samo było z CS:GO lecz od jakiegoś czasu zamiast przyjemności czuję smutny obowiązek wchodzenia na serwer i grania w tę grę dlatego rezygnuję z posady opiekuna/admina serwerów ForceGame. Miło było xd
 17. [b]Imię:[/b] Konrad [b]Wiek:[/b] 16 [b]Czy posiadasz u Nas admina?:[/b] Tak [b]Kilka słów o sobie:[/b] Mam na imię Konrad mieszkam w niedaleko Olsztyna w województwie Warmińsko-Mazurskim. Interesuję się motoryzacją oraz po wakacjach idę do szkoły o profilu Kierowca Mechanik. [b]Staż na sieci:[/b] Coś koło roku [b]Doświadczenie:[/b] Posiadałem na tej serwerowni opiekuna jak i 2 razy admina, gdy surfa posiadał inny ziomek też posiadałem tam opiekuna. [b]Czas dzienny poświęcony na forum:[/b] Myślę, że z 3/4 godzinki [b]Dlaczego akurat ty:[/b] Ponieważ myślę, że nadam się na tą funkcję, ponieważ jestem rozważny i nad każdą decyzją myślę 5 razy.
 18. [BRAK UB]prośba o UB

 1. Załaduj więcej aktywności
×