AkcjaPrzygodoweRPG

Assassins Creed Mirage Download Po Polsku na PC

Nowa odsłona jednej z najlepszych gier już do pobrania

Assassins Creed Mirage Download to najnowsza odsłona kultowej serii, która przenosi nas w fascynujący świat starożytnego Bliskiego Wschodu. W tej ekscytującej grze, zanurzymy się w tajemniczą historię, pełną intryg i niebezpieczeństwa. Jako uliczny zabójca, będziemy musieli pozyskać przewagę nad naszymi wrogami, rozwiązując zagadki i stawiając czoła mrocznym tajemnicom Miraju. Czy uda nam się odkryć wszystkie sekrety tego tajemniczego świata? Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez czas i przestrzeń w Assassin’s Creed: Mirage!

Assassins Creed Mirage Download

Assassins Creed Mirage Download Po Polsku na PC

pobierz na pc

Trzeba przyznać, że pierwsza sekwencja w grze Assassins Creed Mirage Pobierz na PC zapowiada się na coś zupełnie innego niż poprzednia odsłona gry. Nie ma tutaj przypadku, ponieważ odchodzimy tutaj od struktury ogromnego świata na rzecz nieco mniejszej produkcji, która ma skalę dawnych asasynów i trzeba przyznać, że ten wybór okazał się świetnym rozwiązaniem. W samej grze Assassin’s Creed: Mirage wcielamy się już znaną postać, czyli nikogo innego jak Bassima który między innymi pojawił się w poprzedniej odsłonie gry na chwilę po to, aby stać się główną postacią gry Assassin’s Creed: Mirage. 

Basim złodziej i jego transformacja w asasyna

Warto dodać, że mimo wszystko nasz tytułowy złodziej ma problemy z różnego rodzaju wizjami czy też innymi rzeczami, które mocno wpływają na dalszą karierę bohatera. Oczywiście jako główny protagonista staramy się znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań i przede wszystkim uzyskać sprawiedliwość starając się jednocześnie poznać losy samego Basima, który między innymi musi mocno skupić się na zrozumieniu swojej sytuacji, co sprawia, że możemy w zupełnie inny sposób doświadczyć nowego Assassins Creed Mirage Za Darmo co jednocześnie sprawia, że mamy tutaj odpowiednią historię, która mocno skupia się na konkretnej transformacji wspomnianego Basima jednego z najlepszych mistrzów asasynów, który jest w stanie wykonać każde zadanie i poradzić sobie z każdą sytuacją.

Assassins Creed Mirage Pobierz na PC

Wiarygodna historia z historycznymi postaciami w tle

Oczywiście jego początki nie wyglądają tak kolorowo i trzeba przyznać, że mimo wszystko zachodząca w nim przemiana wygląda wiarygodnie, co dodatkowo pozwala nam wiarygodnie wcielić się w samą postać i faktycznie oddać się różnego rodzaju działaniom, które przyświecają asasynom. Warto spojrzeć na umiejętności naszej postaci nie da się ukryć, że w grze Assassins Creed Mirage Download nasz główny bohater wydaje się płynnie skradać oraz wykonywać różnego rodzaju inne akrobacje, które dają nam dostęp do wielu różnych miejsc, co ułatwia nam lepsze pozbywanie się celów, a sam świat gry jest na tyle skondensowany, że nie nuży i – co więcej – powrót do dawnej formuły wydaje się tutaj bardzo ciekawym zabiegiem, który wyraźnie się udał.

Assassins Creed Mirage Torrent

Właściwy pomysł na rozgrywkę

Oczywiście należy dodać, że sama rozgrywka jest w pełni urozmaicona, dzięki czemu jesteśmy w stanie pozbywać się celów w bardzo realistyczny sposób, gdzie faktycznie samobójstwo wygląda na prawdziwe skrytobójstwo, co rzeczywiście kolejny raz pokazuje wyjątkowo, że gra Assassin’s Creed: Mirage wraca zwyczajnie na właściwe tory i po kilkunastu odsłonach nieco mniej widocznych asasynów mamy w końcu powrót do tego typu klimatów i faktycznie po raz kolejny odczuwamy wojnę pomiędzy asasynami i templariuszami z nieco innej perspektywy, co jeszcze bardziej pokazuje, jak zmienia się miasto, w którym się znajdujemy, a sami mieszkańcy mocno reagują, na nasze poczynania niekiedy pomagając nam, ale i również utrudniając działanie.

Jakby nie patrzeć same misje w grze Assassins Creed Mirage Pełna Wersja zostały osadzone w odpowiedni sposób, dając nam dostęp do różnego rodzaju wydarzeń i co najważniejsze w samej produkcji również możemy spotkać wiele postaci historycznych, co jednocześnie sprawia, że cała seria podtrzymuje swój duchowy ton, dzięki czemu odwiedzając ponownie Bagdad, jesteśmy w stanie zauważyć znaczącą przemianę tego miejsca w stosunku do poprzednich asasynów, które były naprawdę dobre i dobrze odebrane przez innych graczy.

Ładnie wyglądająca gra nowej generacji

W tym wypadku fani również nie będą mieli powodów do niezadowolenia, ponieważ Assassin’s Creed: Mirage to rzeczywiście małe arcydzieło, które wyróżnia się nie tylko ładną klimatyczną grafiką, ale i różnego rodzaju pięknymi animacjami, które mocno urozmaicają między innymi ataki, jakimi dysponuje nasz bohater, co rzeczywiście sprawia, że sama gra ma większą głębię i pomimo nawiązania do klasycznych odsłon nadal mamy do czynienia z czymś zupełnie nowoczesnym i na czasie chodź sam czas produkcji.

Assassins Creed Mirage Pobierz na PC

pobierz na pc

Jest w pełni skondensowany, to przede wszystkim gra Assassins Creed Mirage Download porzuca różne generyczne i mało wymagające misje poboczne na rzecz czegoś bardziej fabularnego gdzie faktycznie każda historia wydaje się rozbudowana i ciekawa jak miało to miejsce w ostatniej odsłonie serii, co z pewnością należy uznać za duży plus gry i jednocześnie zwrócić uwagę na fakt, że niezależnie od wszystkiego mamy tutaj do czynienia z Bagdadem 19 wieku co jednocześnie otwiera przed samymi graczami wiele możliwości, które jesteśmy w stanie wykorzystać na własną korzyść.

Assassins Creed Mirage Za Darmo

Przeciwnicy działają szybko i zdecydowanie

Należy dodać, że przeciwnicy zaalarmowani potrafią bardzo szybko wezwać posiłki i musimy szybko uciekać z danego miejsca, aby nie zostać złapanym i zabitym. W ten sposób musimy działać stosunkowo szybko i zdecydowanie po to, aby zidentyfikować określony cel przeznaczony do likwidacji po to, aby zrobić Wszystko zgodnie z planem.

Assassins Creed Mirage Po Polsku

Tak więc gra Assassins Creed Mirage Pobierz Na PC to z pewnością powrót serii, która w dużym stopniu nawiązuje do wspomnianych klasycznych odsłon, co wydaje się jej największą zaletą i jednocześnie pokazuje, że sama gra, schodząc na właściwy tor, jest w stanie nadal być ciekawym produktem co prawda mniejszym niż poprzednik, ale utrzymującym uwagę gracza do samego końca jednocześnie sprawia, że mamy tutaj do czynienia z bardzo ciekawą odsłoną gry serii, która podąża we właściwym kierunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
×